9 KASIM İZMİR EKİBİ UFAK BİR VİDEO

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugün hava güzeldi, padavan Berkay'la bir kaç pil yaktım, bazı video ve fotolar Berkay da bende olanı ekliyorum devamını kendisi halleder....Gün Berkay'ın 450 yi kırması ile bitti yine :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tebrikler İzmir ekibi , :thumbup:
Videoyu seyrederken boynum tutuluyordu az kalsın ama :laugh: , güzel bir günmüş.
Berkay'ım geçmiş olsun abicim , gülüp eğlenebildiğine göre artık kırım psikolojisine bağışıklık gelişmiş , bundan sonra birşeycik olmaz inşallah. %p
Kırım neden oldu , bu bahtsızlık bazen çattı mı çatıyor , yılmamak lazım , tekrar teşekkür ederim İzmir ekibi.....Harikasınız..... :bravo:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tebrikler İzmir ekibi , :thumbup:
Videoyu seyrederken boynum tutuluyordu az kalsın ama :laugh: , güzel bir günmüş.
Berkay'ım geçmiş olsun abicim , gülüp eğlenebildiğine göre artık kırım psikolojisine bağışıklık gelişmiş , bundan sonra birşeycik olmaz inşallah. %p
Kırım neden oldu , bu bahtsızlık bazen çattı mı çatıyor , yılmamak lazım , tekrar teşekkür ederim İzmir ekibi.....Harikasınız..... :bravo:

teşekkürler Hakan Bey,
şu video olayını çözemedim bir türlü, cepten çekiyoruz youtubu a atıyoruz sonuç hüsran oluyor varmı formulü?

kadir kocaman' Alıntı:
teşekkürler Hakan Bey,
şu video olayını çözemedim bir türlü, cepten çekiyoruz youtubu a atıyoruz sonuç hüsran oluyor varmı formulü?
Program ve yazılım bilgisi konusunda çok vasatım ama Mehmet bey size mutlaka bu konuda bir fikir verebilir..... :saygilar:

Valla tek kelime ile Harikasin Kadir, bravo :bravo: :halay: Su ana kadar seyrettim en basarili ucusun :thumbup:

Tail-in Invert gelis ve hover ve Ozellikle invertten cikista Nose-in harika. Tamam artik bu is tamamdir. Insallah bundan sonra senden Ben bu isi galiba yapamayacagim" bir daha duymayiz. Bence yaptin hem de gayet basarili bir sekilde :thumbup: cok az kaldi biraz sim ve biraz daha cesaret ile bu is bitmistir.

Bu arada Berkay sana da gecmis olsun, insallah hasar cok degildir.

Iste 2 kisi de olsa ne guzel bir bulusma olmus, beraber ucup, acilmissiniz. Insallah gerisi gelir.

Video iPad seyredince rahat oldu :laugh: ama senin su video isini halledelim. Bana ozelden adres bilgini gonderip, yarin da hatirlatirsan sana video duzenleme yazilimlarinin oldugu bir DVD yazip gondereyim insallah :)

Gecmis olsun Berkay ilk olmadigi belli kendimden biliyorum[emoji1] isallah ben de boyle tepki verebilecek duruma gelirim[emoji2]
Cep telefonunda video cekerken dik sekilde cekilince boyle oluyor yatay cekersen problem olmaz
Iphone kullaniyorsan tuslar asagida olmali yoksa yine ters cikar yine olmadiysa youtubeda video editleme olmasi lazim
Allah muhabbetinizi artirsin[emoji6]

Ekli dosyalar

• ImageUploadedByTapatalk1415562278.015713.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1415562278.015713.jpg
    46 KB · Görülme: 24
  • ImageUploadedByTapatalk1415562290.831895.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1415562290.831895.jpg
    91.6 KB · Görülme: 15

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla tek kelime ile Harikasin Kadir, bravo :bravo: :halay: Su ana kadar seyrettim en basarili ucusun :thumbup:

Tail-in Invert gelis ve hover ve Ozellikle invertten cikista Nose-in harika. Tamam artik bu is tamamdir. Insallah bundan sonra senden Ben bu isi galiba yapamayacagim" bir daha duymayiz. Bence yaptin hem de gayet basarili bir sekilde :thumbup: cok az kaldi biraz sim ve biraz daha cesaret ile bu is bitmistir.

Bu arada Berkay sana da gecmis olsun, insallah hasar cok degildir.

Iste 2 kisi de olsa ne guzel bir bulusma olmus, beraber ucup, acilmissiniz. Insallah gerisi gelir.

Video iPad seyredince rahat oldu :laugh: ama senin su video isini halledelim. Bana ozelden adres bilgini gonderip, yarin da hatirlatirsan sana video duzenleme yazilimlarinin oldugu bir DVD yazip gondereyim insallah :)

Teşekkürler Mehmet Abi,
sizlerin desteği sayesinde bu günlere geldik, bugün pek uçasım da yoktu sağolsun Berkay geldi kanıma girdi, iyi ki de öyle yapmış.. 150 nin uçuşu gerçekden çok hoşuma gitti 500 dominator de bir gelse hafta içi Berkay la bir unboxing yapıp hemen toplamaya başlıyacaz inşallah...
Video olayı için yarın görüşürüz sizin mesajınızdan önce bende bir kaç araştırma yaptım programı buldum sanırım konuşuruz yine.

Mini ızmir buluşması olmuş :) Kadir abi güzel uçuşmuşsun. Berkay burdan da yazayım geçmiş olsun tekrar. Çok büyük kırım olmamış iyiki.

Ynt: 9 KASIM İZMİR EKİBİ UFAK BİR VİDEO

Güzel bir buluşma olmuş. Yazın yapacağın uçuşları düşünemiyorum.

Berkay ın Son uçuşlarını biliyorum. Paylaşmıyor ama uçtu gitti oda. Bu arada geçmiş olsun.

Kadir Bey tebrikler. :bravo:

Pilotajda kısa zamanda muazzam bir ilerleme olmuş, bunun sırrını bizde öğrenmek isteriz doğrusu. :laugh:

Sanırım 500 daha elinize ulaşmadan şimdiden size moralman bir katkı sağladı bile. Aynen devam. :halay: :yuppi:

Berkay geçmiş olsun kardeşim, keyiflerin yerinde olduğunu görünce rahatladık neyseki. :thumbup:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş. Yazın yapacağın uçuşları düşünemiyorum.

Berkay ın Son uçuşlarını biliyorum. Paylaşmıyor ama uçtu gitti oda. Bu arada geçmiş olsun.

Teşekkürler Erhan, inşallah diyelim.

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir Bey tebrikler. :bravo:

Pilotajda kısa zamanda muazzam bir ilerleme olmuş, bunun sırrını bizde öğrenmek isteriz doğrusu. :laugh:

Sanırım 500 daha elinize ulaşmadan şimdiden size moralman bir katkı sağladı bile. Aynen devam. :halay: :yuppi:

Berkay geçmiş olsun kardeşim, keyiflerin yerinde olduğunu görünce rahatladık neyseki. :thumbup:

Teşekkürler Türker Bey,
valla işin sırrını bende bilmiyorum :) Berkay yaparsın abi dedi verdi coşkuyu denedim oldu 150 can gerçekden :)
500 le bu tür işlere belli bir süre giremeyeceğim kesin hover ve basit alan turları ile gideriz belli bir süre .

Berkay ın çok fazla hasarı yok, paller gitti servo gitti, kanopi zaten kırıktı :) vizeleri başlıyor bu hafta 3 hafta uçuş yapamayacak ama dönüşü yine efsane olur padavanımın

Tebrikler Kadir %p

Benim heliyi toplamam 4 saat sürdü anca 1 pil deneme uçuşu yapabildim oda hover. Havada kararmıştı zaten.

Herkese tesekkur ederim :) 3. Pilin sonlarina dogru caktik valla modeli :) nasil oldu valla tam anlamadim tictoc atmaya calisiyordum galiba model alcaldi felan bisiler oldu baya alcaldi aslinda kurtarabilirdim ama o piskolojiyle cektim direk holdu bi servo gitti birde pal gitti onlar elimde var ama servo hornu yok :D :D Deniz yarin uyabilecek hornlari kargoluyacak bakalim hayirlisi :D bugun gene tam anlamiyla yardiramadim modelde nedenini anlayamadigim bi sorun var model hic zevk vermiyor 2 kere bastan setup yapmistim kirmadan once ama gene duzelmedi soyle aciklayim normal ucuslarda modelde sorun yok fakat halfa girerken kuyruk kesik kesik donuyor cikarken kuyruk daha da kotu oluyor saga rudder veriyorsam kuyruk ilk sol yapiyor sonra saga gidiyor felan cok garip seyler :) :) acaba diyirum limit ayarlarindn kaynaklanir mi? Cunku bi limit 70te bi limit 110 siz ne derseniz ?

Berkay35' Alıntı:
......soyle aciklayim normal ucuslarda modelde sorun yok fakat halfa girerken kuyruk kesik kesik donuyor cikarken kuyruk daha da kotu oluyor saga rudder veriyorsam kuyruk ilk sol yapiyor sonra saga gidiyor felan cok garip seyler :) :) acaba diyirum limit ayarlarindn kaynaklanir mi? Cunku bi limit 70te bi limit 110 siz ne derseniz ?
İlk defa duyduğum gerçekten garip davranışlar :rolleyes: ??? Limit dediğin kuyruk ise bunların farklı olması normal, bundan kaynaklanmıyordur. Şimdi bu model FBL değil mi ? Acaba FBL ünite vibrasyondan etkilenip, bu saçmalıkları yapıyor olabilir mi :rolleyes: