Adapazarı - Sapanca Buluşmaları

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar malum Kocaeli'nde uçuş yasağı devam ediyor :-\ Çok şükür THK İzmit şubemiz Valiliğe gerekli izinlerle ilgili olarak yazı gönderdi :)

İnşallah olumlu cevap gelir de, eskiden olduğu gibi eski sahamızda rahat ve özgür bir şekilde uçmaya devam ederiz.

Allahtan heliciyiz de alan konusunda pek sıkıntı çekmiyoruz :halay: Malum küçük bir düzlük ve etrafta ağaç / yerleşim olmaması bizler için yeterli.

Ama yine de evine bu kadar yakın bir yerde, kendi şehrinde saçma bir sebepten dolayı uçamıyor olmak insanın ağrına gidiyor :-\ :-\

Neyse gelelim konumuza. İzin çıkana kadar biz de en yakın yer olan ADAPAZARI - SAPANCA sınırları içerisininde yer alan yeni alanları keşfetmeye çıktık bu hafta sonu.

Çok şükür 1-2 alternatif alan bulduk. İlerleyen günlerde şayet şu an uçtuğumuz tarladan da kavulursak, sırayla bu alanlara dolaşacağız artık :laugh:

Belki eskisi kadar video paylaşamayacağımız ama en azından buluşmalara ait 2-3 resim eklemeye çalışacağız.

Yeni olası alanlarımızdan 1-2 tanesi :

Futbol Sahası : İzin alabilirsek burası da güzel bir alternatif gibi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskiden at yetiştiriciliği yapılan güzel bir tesismiş ama şu an biraz durumu içler acısı ne yazık ki :(

Gelelim bu haftaya. Bu hafta yukarıdaki alanlardan önce bulduğumuz bir alandaydık. Özel mülkiyet olsa gerek ama artık kovuluncaya kadar buradayız. Nasıl olsa B-C planlarımız var :D

Bu hafta Mustafa ve Murat işleri olması nedeniyle ne yazık ki sahaya gelemediler. Sadece Türker kardeşim, ben ve YENI TISORTLERIMIZ vardı :thumbup:

En sevindiri haber ise Türker kardeşim artık eski performansını nerede ise yakaladı. Hatta bir ara Piro Flip bile dener gibi oldu :bravo: :halay:

Bizde uçuyoruz ama size uçmak daha çok yakışıyor.:halay:

Ellerinize sağlık. Görseller harika, yeni saha seçenekleride oldukça güzel gözüküyor.:thumbup:

Abi iki kişiyle bile yapılan buluşmanın yeri bambaşkadır :thumbup:
:bravo:
Alternatif alanlar gayet iyi görünüyor ama bu haftaki buluşma alanı da çok hoş bence yemyeşil fotolarla içim açıldı :halay:

Bu günlerde forum olarak baya durgunluk varken Türker Abimin eski performansı yakalaması bence bu haftanın en bomba haberi oldu. Hele piroflip deyince akan sular durdu resmen :bravo:

Paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Keyifli çok güzel bir buluşma olmuş
paylaşım için teşekkürler
Mangal ve nargile fotoğrafları
sonra mı yüklenecek
%p

Bu saha da çok güzelmiş :thumbup: At çiftliğini de beğendim ;D

Türker vala tebrikler, azmin elinden kurtulmamış. :) Piro nasıl oluyor bi düşüneyim mode1'de, ama kafam alır mı bilmem :)

Abi elinize sağlık katılamamak kötü oldu ama bu günlerde uçuş için çok ihtiyacımız olan alternatif yerler konusunda da çözüm bulmuşsunuz :bravo: umarım kocaeli içinde güzel haberleri alırız kısa zamanda.

Türker abi yeni modunla eski performansını yakalamana çok az kaldı desene, tebrikler. :halay:

Buluşma görselleri için teşekkürler, Türker Abininde Eski performansına yaklaşmasına sevindim özeldik onun uçuşlarını bakalım ilerleyen zamanlarde mod1 yorumu ne olacak.

İki kişilik dev buluşmayı yapmışsınız abi daha ne olsun[emoji6] sahada çok güzelmiş izin alınabilirse değerlendirilebilir.[emoji106]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Kaman' Alıntı:
...Türker vala tebrikler, azmin elinden kurtulmamış. :) Piro nasıl oluyor bi düşüneyim mode1'de, ama kafam alır mı bilmem :)
Piro mu :eek: :eek: Ben inverte geçmeye çalışıyordum orada sadece, dışardan görünüş farklı tabi. :lol: :lol: :lol:

Şaka bir tarafa esasında niyetim half yapmak ama duramıyorum nedense. :laugh: Zamanla olur herhalde. ;D

Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için, inşallah olacak birşeyler. :RCKolik:

Mekanlar oldukça güzel. Bide ilk bahar mevsimi olunca başka güzel oluyor .

Görseller için çok sağolun. Heli ci her zaman kendine yer bulur.

:):):):)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buluşma belliki çok keyifli geçmiş. Mekan da 10 numara ! %p
Paylaşımınız için teşekkürler :saygilar:

Paylaşım için teşekkürler. En kısa sürede yasaklar kalkal umarım en azından belli yerlerde..
Türkeri de kutluyorum ve kolaylıklar diliyorum.

Türker kardeşim hasta, Mustafa görevli, Murattan haber yok :(

Hal böyle olunca hanımı kandırıp küçük bir piknik havasında 3-4 pil uçayım dedim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Türker abiye geçmiş olsun, Mustafa'ya hayırlı mesailer, Murat abi de bu kadar ara vermezdi hayırdır inşallah :)

Keyifli kırımsız uçuşlar Mehmet abi %p Sabahtan akşama alanda durmak çoğu zaman mümkün olmuyor, 3-4 pil de olsa düzenli uçmak en güzeli :)