Adım Adım Piroflip Takımı

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar, bakalım TAKIM'da kimler yer alacak :thumbup:

Katılım şartı çok basit. Bu sefer modele, markaya falan bakmıyoruz :laugh: :D
Sadece Ergün kardeşimizin aşağıdaki konuda paylaştığı çalışmaların en azından büyük bir kısmını Sim'de yapan / yapacak arkadaşların bunları videolu bir şekilde bizimle paylaşması yeterli :thumbup:

Adım Adım Piroflip

"Adım Adım Piroflip Takımı"
Fahri Üyeler: Ergün Gürer, Arda Erkan

1- Mehmet Küçüksarı :
2- Türker Akgün :
3- Emre Kaman :
4- Rasim Öztürk :
5- Muammer Akbulut :
6- Mehmet ÖZER : Konu 12 Temmuz sonrasi gelecek.
7- Mesut Sert :
8- Murat Kurdoglu :
9- Dogukan Ocak :
10- Emre BİÇEN :
11- Cahit Kaş :
12- Özkan Çıkıkçı :
13- Usame BATTAL :
14- İsmail ŞENCAN :
15- Mordo Ortasi :
16- Ibrahim Demirbilek :
17- Kağan Kazancı :
18- Ediz Dumankaya :
19-
20-

Daha öncede belirtiğimiz üzere bu çalışmalar SADECE PIROFLIP yapmayı hedefleyenler için geçerli değil. Ozellikle Piro Hover, modelcilik anlamimda bizlere gercekten cok sey katacak bir hareket. Sayet paylaşılan bu temel hareketleri az da olsa çalışırsak, inanın normal ucuslarimizda kendimize olan guvenimiz artacagi icin cok daha rahat ve keyifli ucuslar yapacagiz diye dusunuyoruz.

Değerli Katılımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar :RCKolik:

NOT-1 : Katılımcı sayısına bağlı olarak katılımcılara ÖZEL RCKOLIK hediyemiz olabilir ona göre , sonra katılmadık diye pişman olmayın sakın :laugh: :D

NOT-2 : Video kaydetmek için gerekli yazılımı olmayan arkadaşlar, benimle özelden temasa geçebilirler.

NOT-3 : Karisiklik olmasin diye tum katilimcilar birer tane ayri bir konu acsin (Mesela : "Adim adim PiroPlip Calismalarim- Dogukan" gibi ) ve calismalarini kendi konularinda paylassin diye dusunduk ;)

Ben yine burada da paylasayim da bulunsun :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ

Hadi takıma katılayım ben de :)

Yapamasak da yolunda ölürüz, safımız belli olur ;D

Eskişehir ekibi harikasınız :thumbup: %p

Benide ekleyebilirsiniz bu konuyu yakından takip edip videoları izlemeye başlamıştım zaten ama baya zorluyor gerçekten flip yaparken piro çok düzgün olması lazım zamanla olacak inşallah %p

Muammer Akbulut' Alıntı:
Benide ekleyebilirsiniz bu konuyu yakından takip edip videoları izlemeye başlamıştım zaten ama baya zorluyor gerçekten flip yaparken piro çok düzgün olması lazım zamanla olacak inşallah %p
Ekledim Muammer :thumbup: Dediğin gibi başlarda hepimiz zorlanacağız ama yapacak bir şey yok.

NOT: Bu arada Takıma isimlerini yazdıran arkadaşlarımızdan mümkün olan en kısa süre içerisinde Sim Videolu konu paylaşımlarını bekliyoruz :halay: :yuppi:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NOT: Bu arada Takıma isimlerini yazdıran arkadaşlarımızdan mümkün olan en kısa süre içerisinde Sim Videolu konu paylaşımlarını bekliyoruz :halay: :yuppi:

Öyle bedavaya takım yok diyorsun yani abi ;D ;D :lollol:

Akşam ucundan başlayalım bari, ilk günden atılmayalım takımdan :D

Birkac calisma kaydettim, sonra kayit programi indirip kurdum. Genelde phoenix'de calisiyordum, bu sefer realflight kullandim. Kayit var diye biraz da heyecanlandim, arada sacmaladim falan :) Neyse bir de kaydi kaydettim, orda da ayri sacmaladim, cok eglendim kendi kendime, arada esim araya karisti falan, sonra da kaydetmeyi beceremeyip kaybettim kaydimi :D :D
Bir kayit daha yapicam, onu kaybetmem bu sefer :D ama bir anda gaza gelip bu ise daldik tamam da, daha ortada bisey yok, bakalim hayirlisi...

12 Temmuz'dan sonra kayıtlar devam edecekse ben de varım Mehmet abi :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre Kaman' Alıntı:
Birkac calisma kaydettim, sonra kayit programi indirip kurdum.
.....sonra da kaydetmeyi beceremeyip kaybettim kaydimi :D :D
Ben de Bugun half piro flip videosu kaydedeyim dedim ama oruclu olunca kendimi kaybettigim icin ucamadim :lollol: :lol:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
12 Temmuz'dan sonra kayıtlar devam edecekse ben de varım Mehmet abi :)
Mehmet senin de listeye kayit ettim :thumbup: ve yanina not dustum. Calisma video ve konusunu 12 Temmuz'dan sonra mutlaka bekliyoruz :thumbup:

Mehmet abi beni de listeye ekler misin. Yalnız ramazan dolayısı ile biraz simulatore bakamıyorum ama en kısa zamanda video eklerim. [emoji106] [emoji106]

Mesut Sert' Alıntı:
Mehmet abi beni de listeye ekler misin. Yalnız ramazan dolayısı ile biraz simulatore bakamıyorum ama en kısa zamanda video eklerim. [emoji106] [emoji106]
Super ilave ettim Mesut :thumbup: Merak etme cogumuz ayni durumdayiz. Insallah ramazan sonrasi hizli bir giris yapacagiz :halay:

Mehmet abi ben de takıma dahil olmak istiyorum,ben de ramazan dolayısıyla foruma bile az girebiliyorum.Ama en yakın zamanda kaydederim,bu arada program tavsiyeni özelden alabilir miyim lütfen abi. :halay: