Aeofly Açarken aldıgım hata

İlgi Alanı
Uçak
Merhaba arkadaşlar,

Oyunu kurdum crack yaptım ama baslattıgım zaman bu hatayı alıyorum.
Daha önce real flıght yukledım ve calıbrasyon ayarını yapamadım ve efly kumandası ıcın pek kaynak olmadıgından oturu duzen tutmadı. Bende aerofly ındırdım hersey tamam ama acılınca bu hatayı verıyor.
Anladıgım kadarıyla uyumluluk ayar sorunu bu yuzden gereklı ayarlamaları yaptım ama acamadım. Uyumluluk gıderme secenegınde ıslem yaptım olmadı.Yonetıcı olarak calıstırdım olmadı.Uyumluluk modunu xp wın 7 8 sectım olmadı. Wın 10 kullanıyorum.Nasıl bır cozum olur bana yardımcı olablırmısınız.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Phoenix neden denemiyorsun Serdal. Aeofly kullanan forumda pek yok ne yazık ki. Phoenix yardım alma ihtimalin daha yüksek diye düşünüyorum.

Ya da en kötü olmadı Arttech usb kumandasini alıp var olan ayarlar ile RF4.5 kullanmak en kolay cozum gibi gözüküyor. Kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Phoenix neden denemiyorsun Serdal. Aeofly kullanan forumda pek yok ne yazık ki. Phoenix yardım alma ihtimalin daha yüksek diye düşünüyorum.

Ya da en kötü olmadı Arttech usb kumandasini alıp var olan ayarlar ile RF4.5 kullanmak en kolay cozum gibi gözüküyor. Kolay gelsin

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mehmet bey tavsıye uzerıne bu ıkı programı ındırdım maglesef yuzum gulmedı. Sızın demıs oldugunuz programı ındırecegım yarın.phoenıx 3 olan uygundur galıba kullanım acısından

Crack'li olduğu için bu hatayı veriyor. İptal'e basıp geç, siyah ekran çıkarsa ve bir kaç saniye sonra açılmazsa ESC'e bas.

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
Crack'li olduğu için bu hatayı veriyor. İptal'e basıp geç, siyah ekran çıkarsa ve bir kaç saniye sonra açılmazsa ESC'e bas.
Çok enteresan :rolleyes: Sonucu ben de merakla bekliyorum ???