Aerofly Kurulum Kumanda Kalibrasyon

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Simulasyonlar konusunda Aerofly simulasyon çok kullanılmayan ama grafik olarak insanı gerçek hissi veren güzel bir program Forumdam Ahmet arkadaşımın isteği üzerine indirme kurulum ve kumanda ayarları hakkında bir video hazırladım sizlerler paylaşmak isterim. ekteki torrent linkinden indirebilirsiniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ekli dosyalar

• simulasyon.torrent
    24.3 KB · Görülme: 82
  • Beğen
Tepkiler: Anıl Tosunlar

Teşekkürler çok güzel anlatım umarım kumandam geldiğinde de aynı ayarları yaptığımda sorunlar karşılaşmam.Bana çok yardımcı olacak bu anlatım.

Guzel paylasim icin Tesekkur ederiz mustafa, ellerine saglik :thumbup: Konuyu hemen indeks sayfamiza ilave edelim :RCKolik:

Mustafa hocam anlatım için teşekkür ederiz. Çok makbule geçti...

Eline sağlık abi. :thumbup: Bende kurup denemeyi düşünüyorum. :)

Teşekkürler Mustafa bey, similasyon bölümüne katkılarınız büyük. :bravo: :bravo: :bravo:

En iyisi sırf sim için birtane bilgisayar alıp hepsini kurmak sanırım. :)

• Beğen
Tepkiler: Ergin Çardaklı

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Mustafa bey, similasyon bölümüne katkılarınız büyük. :bravo: :bravo: :bravo:

En iyisi sırf sim için birtane bilgisayar alıp hepsini kurmak sanırım. :)
Evet aslında iyi fikir Türker bey Bir kasa yapmak lazım onuda Tv standının yanına konumlandırıp, birde tv koltuğu olduğunda insan başka yere gidemez. :RCKolik:

Arkadaşlar bir sorum olacak bu programı kurdum yeni ama açıyorum kumandamın ayarlarını yaptım ama uçağı göremiyorum ses var uçak yok gaz sesi hatta uçuyor bile gaz verince ama uçağı göremiyorum uğraştım bir türlü bulamadım.Ne yapmam lazım.aerofly ultimte 07 program

Arkadaşlar bu programda kalibrasyonu yapamadım.Burada anlatılanlar gibi olmuyor.Calibrasyon ekranı farklı kumandam hükmetmiyor (Sm600)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmet Bey öncelikle şunu sorayım kumandaniz in program düğmesi ap yani en altın bir üstünde mi ? Eger öyle ise ve siz kumandayı açıp sonra programı aciyorsaniz diğer konumlara da alarak bir deneme yapın yine olmuyorsa size aerofly 7 öneririm torrenten hızlı şekilde indirebilirsiniz

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Aerofly 7 var bende ama onda da problem var onda alan var uçak yok daha önce buraya yazmıştım onun da sorunun.(Bakalım birde programı açtıktan sonra kumandayı açayım nasılsonuç alacağım.)

Tamam önce programı açıp sonra kumandayı açmam gerekiyormuş.Kalibrasyonu da ayarlaya bilirsem tamamdır.

Ben auroflyı kurdum gerçekten grafikler şahane. :D Ama benim ekran kartındanmıdır, simulasyondamıdır uçarken tam gerçekçiliğe kapılmışken dümdüz siyah bir çizgi görüyorum arada can sıkıcı oluyor. ;D Ekran kartından olma olasığı düşük çünkü ilk defa karşılaştım.

Olumlu yanları,

-Grafikler ultra ayarda özelikle çok iyi, gerçek gibi.
-Modellerin farklı bir uçuş hissiyatı ve gerçekçiliği var. Resmen düşük c'li pille uçuyor gibi his veriyor bazı modeller.Nitroda aynı şekilde.
-Tic toclarda pal sesleri güzel.

Kısaca denemeye değer. :thumbup:

Bu durumda en kısa sure içerisinde Aerofly bir şans verelim :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

O aradaki çizgi bendede var bencede ekran kartından değil programın yapısıyla alakali saniyorum diğer uçuş alanlarını denemedim denemek lazim.

SM-G900F cihazımdan gönderildi