After Run Oil Kullanimi

Evrim Sutel

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.mrsutel.com
İlgi Alanı
Uçak
Degerli Ustadlar,

Nitro motorlarda After Run Oil kullanimi efsanemi yoksa gercekten gereklimi yoksa sadece satis oyunlarindan birimi ?

Tesekkurler,

After Run Oil Kullanimi

Ben aklıma geldiği zamanlarda kullanıyorum,aklıma gelmediği zamanlarda kullanmıyorum. :) Motorun için her zaman temiz kaldı.Coolpower ve Rapicon harici yakıt kullanmadım.

Uzun süre uçuş yapmayı düşünmüyorsanız bir iki damladan zarar gelmez çok pahalı bir ürün değil diye hatırlıyorum zaten.

After Run Oil Kullanimi

Yakıtınızda daima %4 kadar hint yağı bulundurun after run oil ile uğraşmayın. Özellikle cowling'li modellerde after run oil uygulamak çok zahmetli.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

After Run Oil Kullanimi

Anladim,
Evet pahali degil hatta ben aldimda ama merak ettim sehir efsanesimi yoksa tuketim toplumu masallarimi diye,
Byron %30 nitrolu heli yakiti kullaniyorum, bitince rapicon almaya baslayacagim, Mesut hocamda onu tavsiye etti,

Sagolasin Sumer abi, sagolasin Arda hocam,

After Run Oil Kullanimi

Bence bi yakit ile devam etmek en iyi tercih uzun suredir rapicon kullaniyorum %20 yaglama orani oldugu icin dusuk sicaklikta ucuyor hemde yaglamadan dolayi bakim yapmis oluyor ama suan piyasa da rapicon ne yazik ki yok grlirmi gelmez mi bilinmez yakit arastirmalarina bakarken muhakkak yaglama orani yuksek yakit bak motora ciddi faydasi oluyor

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

After Run Oil Kullanimi

Rapicon Tr ye mail attim sagolsunlar yanitlamislar,
Siparislerinde varmis fakat bir sorun varmis,
Sanirim gumruk ile ilgili konular,
Yakinda piyasaya girecegini belirttiler,

Ynt: After Run Oil Kullanimi

Evrim sorun nedir ben cevapliyim, Rapicon turkiye bizim Hakan Sozmen'deydi sonrada yine bizim yakin arkadasimiz Seyfi abiye devretti.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

After Run Oil Kullanimi

Mesut izninle ben cevap vereyim 5S hobiden Seyfi Bey ile görüştüm .

Stoklarda sadece heli 20 yok diğer rapiconlar mevcut.

Heli 30 mevcut fiyat farkı da 5 USD.

Zaten full performans arayanlar için 30 daha iyi soft uçuşlarda ise uçaklar için olan Air 15 kullanabilirsiniz ben daha önce 1 galon kullanmıştım en ufak sorun yasamadim.

Sipariş verilmiş mümkün olan en kısa surede de 20 gelecekmiş duyurulur.[emoji1]

After Run Oil Kullanimi

Celalettin abi ben hover, az geri az ileri sag sol yapiyorum,
Soft bile degil,
Cocukken arabayi ileri geri yaparmis gibi :evil: :evil:

Bana Air15 yeter o zaman ne dersin,

After Run Oil Kullanimi

Air 15 diye bisi bulamadim,
20 ile 30 nitro arasinda 12 usd var,

Bumudur :

After Run Oil Kullanimi

Evrim SUTEL' Alıntı:
Air 15 diye bisi bulamadim,
20 ile 30 nitro arasinda 12 usd var,

Bumudur :

Soft uçuşlarda linktekini kullanabilirsin.Ben 1 galon hover ve alan turunda kullanmıştım yakıttan kaynaklı bir sorun yaşamadım.Zaten arasında %2 yağ oranı %5 nitro farkı var.
Bana ikisi arasında 5 usd var dedi belki stokta olmayınca fiyat düşmüştür.Epeydir almadım açıkçası 20 fiyatını bilmiyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol