Ali expres ten iptal ettiğim ürün hakkında

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Selamunaleyküm.Aliexpresten alışveriş yaptım.Ürünler onaylanmıştı.Aldığım motorun kv sıyla ilgili bir not yazayım dedim.Yanlışlıkla daha önce alışveriş yaptığım siteye mesaj atmışım.Onlarda tabiki bu motor bizde yok diyince bende gecenin bir vakti motor gelmeyecekse diğerlerin ne anlamı var dedim ve alışverişimi iptal ettim.Ama sonradan fark ettimki yanlış yerle yazışmışım.Hemen ürünleri aldığım yere mesaj attım onlarda bana (Merhaba arkadaşım, merak etmeyin lütfen, parsel zaten nakliye merkezinde şimdi)diyerek mesaj atmış.Ben daha sonra tekrar döndüm iptal ettiklerimi tekrar nasıl satın alırım diye ama mesajlarıma şimdi bakmadılar.Sormak istediğim acaba iptal işi onaylanmışmıdır.Onaylandıysa aliexprese canlı bağlanma chat sayfası varmı ben bulamadım.Bu ürünleri almayı çok istiyorum.Tekrar para iadesi tekrar satış zaten baya uzun bir vadede geliyor.Satıcının anlatmak istediği ürün sevkmi edildi deniyor.İptal ettiğim ürünlerin parasını tekrar nasıl satıcıya ulaştırırım acaba?Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Benim bir ürünüm 60 gün dolmasına rağmen elime ulaşmayınca para iadesi almıştım. Daha sonra 70. gunde falan ürün elime ulaştı. Bende satıcıya parasını ödemek istiyorum dedim. Oda aynı ürünü tekrar satın alma işlemini yapmamı söyledi. Ancak tekrar gondermeyecegini söyledi.Para iadesi aldığım ürünün kargo takip numarasini yeni siparişime girdi. Para da 2-3 gün içinde satıcının hesaba geçti. Yanı delivered ibaresi işlendi.

Benim bir ürünüm 60 gün dolmasına rağmen elime ulaşmayınca para iadesi almıştım. Daha sonra 70. gunde falan ürün elime ulaştı. Bende satıcıya parasını ödemek istiyorum dedim. Oda aynı ürünü tekrar satın alma işlemini yapmamı söyledi. Ancak tekrar gondermeyecegini söyledi.Para iadesi aldığım ürünün kargo takip numarasini yeni siparişime girdi. Para da 2-3 gün içinde satıcının hesaba geçti. Yanı delivered ibaresi işlendi.
İnşallah öyle olur.Çünki Türkiyede istediğim motoru malesef bulamadım.Sunnysky 2612 1100kv motor flysky alıcı flysky gerilim sensörü ve skywalker esc tam bir takım oldu.İnşallah bir sıkıntı olmadan elime ulaşır:)