aliexpres ten 5 adet lipo gelirmi

Yalçın Aydın

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
selamlar
aliex ten 5 adet bana göre uygun gördüğüm fiyatta
3S 11.1V 2500mAh 35c LIPO pil 5 adet ülkeye girişinde sıkıntı olurmu
Terantr marka nasıl
kargo olarakta special line yw nasıl kullanan oldumu

Son düzenleme:
Pil gelişi bu zamanda bu kadar zorlaşmışken, 5 tane 3s 2500 mAh pilin gelebileceğini düşünmek fazla iyimser olur.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Gelir diye düşünüyorum ve bence daha hızlı bile gelebilir fakat piller için her zaman risk var.. Chunghwa Post seçeneği varsa (takipli) onu seçmeni tercih ederim ama tabi pillerde takipli kargo seçeneği veren satıcılar fazla yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
bence gelmez resmi olarak bir üründen 2 adet bile getirmek yasak iken 5 adet lipo getirmek nerdeyse imkansız ama geçen hafta 6adet lipoyu aynı anda getireni gördüm

bence gelmez resmi olarak bir üründen 2 adet bile getirmek yasak iken 5 adet lipo getirmek nerdeyse imkansız ama geçen hafta 6adet lipoyu aynı anda getireni gördüm
Evet normalde riskli fakat bu corona döneminde çoğu paket açılıp kontrol edilmiyor tam alınacak zaman aslında.

Mart ayının başında verdiğim lipo siparişini daha geçen hafta teslim aldım. Aliexpres satıcısı arkadaş kutunun üstüne oyuncak aksesuarı yazmış. İçinde 3 adet 2200mah pil olan kutu 18 TL gümrük vergisiyle geç de olsa sağ salim ulaştı.:saygilar:ama bu biraz da şans işi belli olmaz ne olacağı. 5 bence de riskli bir rakam. 3 bile fazlaydı ben şaşırdım gelince.:laugh:

Bence deneyin eğer ürün gümrükdte takılırsa tartışma başlatıp ürün elime ulaşmadı diye paranızın iadesini istersiniz benim daha önce elime ulaşmayan 3 ürün olmuştu hepsinde tartışma başlatıp parayı geri almıştım

Sizin yerinizde olsam pilleri bir grup 3 adet ve bir grup 2 adet olarak 1 hafta arayla göndermesini söylerdim satıcıya . Şahsen aynı anda 2 ve 3 adet 6s e kadar pil almışlığım var ama işin içine 4 veya fazlası pili aynı anda getirmek girinde göze batıyor . Kutu açıp baktıklarından değilde ağırlığından dolayı .
Eğer pilleri %100 takipli alabiliyorsanız mutlaka alın diğer türlü satıcı tercihli gönderim seçeneğinde önceden 60 gün azani şimdi ise 90 gün azami teslimat süresi koyulmuş durumda . Virüsten önce satıcı tercihli gönderimler genelde 45-60 gün arası teslim ediliyordu .
Alacağınız pilin aslında bir markası yok . Kalite olarak şansınıza ne çıkarsa . İç direnç olarak çok saçma değerleri görebilirsiniz . İnternetten kullanmış olanlar ne yazmış bir araştırın ve çıkan sonucun %50-60 kadarını bekleyin . Genelde pil konusunda çok yanıltıcı bilgi verirler .
Size tavsiyem bu değerlerde cnhl pillere bakmanız .
Hobby Star
Burda x2 beya x4 lü paketler vardır . Bu hafta itibariyle Polonya'dan Türkiye'ye gönderim yapmaya başlamışlar . Hem satıcıyı hemde ürünlerini tavsiye ederim .
Bunların haricinde quad için pil arıyorsanız vrya helikopter için sırasıyla
R-line ( tattu)
Gaoneng
Cnhl
Dxf
Pilleri tercih edin .( Çin'den alınacaksa)

Sizin yerinizde olsam pilleri bir grup 3 adet ve bir grup 2 adet olarak 1 hafta arayla göndermesini söylerdim satıcıya . Şahsen aynı anda 2 ve 3 adet 6s e kadar pil almışlığım var ama işin içine 4 veya fazlası pili aynı anda getirmek girinde göze batıyor . Kutu açıp baktıklarından değilde ağırlığından dolayı .
Eğer pilleri %100 takipli alabiliyorsanız mutlaka alın diğer türlü satıcı tercihli gönderim seçeneğinde önceden 60 gün azani şimdi ise 90 gün azami teslimat süresi koyulmuş durumda . Virüsten önce satıcı tercihli gönderimler genelde 45-60 gün arası teslim ediliyordu .
Alacağınız pilin aslında bir markası yok . Kalite olarak şansınıza ne çıkarsa . İç direnç olarak çok saçma değerleri görebilirsiniz . İnternetten kullanmış olanlar ne yazmış bir araştırın ve çıkan sonucun %50-60 kadarını bekleyin . Genelde pil konusunda çok yanıltıcı bilgi verirler .
Hobby Star
Burda x2 beya x4 lü paketler vardır . Bu hafta itibariyle Polonya'dan Türkiye'ye gönderim yapmaya başlamışlar . Hem satıcıyı hemde ürünlerini tavsiye ederim .
R-line ( tattu)
Gaoneng
Cnhl
Dxf

pil sayısını 2 ye düşürdüm

kendime göre ufaktan bir liste yaptım ama hayırlısı

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

@Yalçın Bey bütçeniz varsa şarj cihazınızı isdt q6 lite veya q8 ile değiştirin . En önemli demir başınız durumundadır şarj cihazınız .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Hobby Star
R-line ( tattu)
Gaoneng
Cnhl
Dxf

Hocam, "does not ship to Turkey" yazıyor verdiğiniz linkteki satıcıda.(Polonya için) Farklı satıcılar var mı bildiğiniz ? CNHL pilleri hoşuma gidiyor.

Hobby Star ın diğer seçeneklerine bakın . Cnhl pilleri hem ülkemize gönderen hemde maalesef alternatifi olmayan satıcısı .

linkteki nasıl iş görürmü

Ben q6 lite kullanıyorum 200w 6A ufak bir cihaz ve 1.5 yıldır kullanıyorum . Nano kullanmadım o yüzden birşey söyleyemiyorum .

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın