Align T-rex 700 e dfc test ucusu :)

SafakB

Çalışkan Uye
Arkadaslar modeli bilindigi uzere denizden aldim. bundan onceki hayal kirikliklarinin aksine bu model bana cok iyi. guzel .guclu geldi isallah kirimsiz ucarim .erhan abiden de bana yaptigi iyilikler den dolayi cok tesekkur ederim zor zaman abisi. pil i de ondan aldim ilk ucusum cok basarili gecti ama alan cok sikintiydi soguktan parmaklarimi hissetmedim kumandadan isitma sistemi yapmayi dusunuyorun isallah ilerde daha guzel olacak :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

buda bugunku ucusumuz 2, deneme
]Trex 700 e dfc deneme 2

Ynt: Align T-rex 700 e dfc test ucusu :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hadi gozun aydin Safak :bravo: :thumbup: Insallah bu model ile sorunsuz ve keyifli bir sekilde bolca ucus yaparsin, biz de zevkle seyrederiz seni %p

Az daha senin gibi genc ve yetenekli bir modelciyi ucakcilara kaptiriyoruz diye endiselenmeye baslamistim :laugh: :D

Sonunda sattıgım modelin kıymetini bilen biri cıktı :) 2 yıldır aligne verdiğim emeğin hepsi o modelde Şafak arada kontrol et seni üzmez :)
Uçuş güzel zamanla alışırsın tebrikler.

Hayırlı uğurlu olsun Şafak. :bravo:

İnşallah bu modelle uzun süre seni keyifle uçarken izleriz. :RCKolik:

Şafak öncelikle Hayırlı olsun. Maşallah ın var. Kusura bakma başım yoğun. Anca gördüm konuyu. Ellerine sağlık

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gozun aydin Safak :bravo: [emoji106] Insallah bu model ile sorunsuz ve keyifli bir sekilde bolca ucus yaparsin, biz de zevkle seyrederiz seni %p

Az daha senin gibi genc ve yetenekli bir modelciyi ucakcilara kaptiriyoruz diye endiselenmeye baslamistim :laugh: :D
Mehmet abi performansi herseyi cok hosuma gitti tabiki modele alismam lazim. ucak bi andi gecti heli gibi zevk vermiyor . Bugun 700 u ucururken bacaklarimdaki kasilmayi bana yasatmiyor . Heli candir 700 de kendimi gelistirecegime inaniyorum . Tesekkurler
DenizSERT' Alıntı:
Sonunda sattıgım modelin kıymetini bilen biri cıktı :) 2 yıldır aligne verdiğim emeğin hepsi o modelde Şafak arada kontrol et seni üzmez :)
Uçuş güzel zamanla alışırsın tebrikler.
Deniz modelin guzel cok anlamam 700 den ama gordugum kadariyla guzel tesekkurler dostum sende 150 nin kiymetini bil daha borcu odencek onun sorunuda cozdum aklima sonradan geldi pil i one alip dengesini yapmam lazim bise unuttum diyordum artik ucuslar siklassin :)
Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Şafak. :bravo:

İnşallah bu modelle uzun süre seni keyifle uçarken izleriz. :RCKolik:
Turker abi isallah izliceksiniz ama kkrilirsa askerden gelene kadar bana daha model yuzu yok parasut yaparim posetten :) tesekkur ederim abim .
ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Şafak öncelikle Hayırlı olsun. Maşallah ın var. Kusura bakma başım yoğun. Anca gördüm konuyu. Ellerine sağlık
Erhan abi cok tesekkur ederim abim uctum o 2 3 dk indim pil 3.92 hepsi 394 2 3 dakika daha ucabilrmisim ama sogultan ara verdim :)
Hadi gozun aydin Safak :bravo: [emoji106] Insallah bu model ile sorunsuz ve keyifli bir sekilde bolca ucus yaparsin, biz de zevkle seyrederiz seni %p

Hayırlı olsun güzel model :) O modeli garaja taşırken çektiğimi bi ben bi Allah bilir :lol: :lol:

Berkay35' Alıntı:
Hayırlı olsun güzel model :) O modeli garaja taşırken çektiğimi bi ben bi Allah bilir :lol: :lol:
Bir de bilse bilse helinin kendisi biliyordur Berkay :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir de bilse bilse helinin kendisi biliyordur Berkay :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ee kulağı çınlamıştır biraz :lol: :lol:

Model dunyaya geldigine pisman olmus gibi konustunuz hihihi :)

Ynt: Ynt: Align T-rex 700 e dfc test ucusu :)

safak bozdag' Alıntı:
Model dunyaya geldigine pisman olmus gibi konustunuz hihihi :)
Hahahah bi 700u garaja tasimak kolay olmuyo [emoji1] [emoji1]

Bide beni dusun 4 dakika icin 20 kilometre gidiyorum :)

Hayırlı olsun yeni model :)