Amp 2.8 Mission Planer FirmWare yükleme Hatası

Uğur iNCE

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Elimde AMP 2.8 kontrol kartı mevcut,ancak mission planer da kalibrasyon yaptırmıyorum,uygulamayı kurdum ancak connet yapmadan önce yazılımı yüklemede sorun yaşıyorum hex dosya yüklenirken ileşim hatası bağlantı yok diyor ,nasıl bir yol izlemem gerekiyor

Sevgili @Uğur iNCE , herhangi konu açmadan önce forum kategorilerine mutlaka bir göz atalım lütfen. Böylece konuyu doğru yerde açabilirsiniz.

Mesela bu konunun yeri "Sohbet / Konu Dışı" değil, "Multikopter > Multikopter - Kontrol Kartları > Ardupilot Pixhawk / APM" olmalı.

Sizin adınıza konuyu olması gereken bölüme taşıdım.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Özdemir
Elimde AMP 2.8 kontrol kartı mevcut,ancak mission planer da kalibrasyon yaptırmıyorum,uygulamayı kurdum ancak connet yapmadan önce yazılımı yüklemede sorun yaşıyorum hex dosya yüklenirken ileşim hatası bağlantı yok diyor ,nasıl bir yol izlemem gerekiyor
Öncelikle iyi günler. APM 2.8 eski bir uçuş kartı olduğu için sık sık sorunlar çıkabiliyor. Ben APM 2.8 aldığımda 3 ay içerisinde sadece 1 tane uçuş gerçekleştirebildim. APM 2.8 i elinden çıkartıp pixhawk almanı tavsiye edebilirim. İyi çalışmalar.

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin