android telefon ve fpv

Web sitesi
dronecekimleri.net
İlgi Alanı
Multikopter
Arkadaşlar merhaba,
android iki telefon ile fpv yapmak mümkünmüdür? Hiç deneyeniniz oldu mu acaba benim telefon 127 gr. merak ettim biraz araştırdım bir örnek video ekledim. airboss android uygulaması ilginç geldi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trabzondan Muammer abimiz yapmıştı Androidden FPV , gecikme payıda çok çok az derecedeydi. Kendisi ile irtibata geçebilirsin istersen :)

Kendisine söyleyip nasıl yapıldığıyla ilgili de konu altına yazmasını rica edicem :)

İletişim için ;

android telefon ve fpv

Doğukan Ocak' Alıntı:
Trabzondan Muammer abimiz yapmıştı Androidden FPV , gecikme payıda çok çok az derecedeydi. Kendisi ile irtibata geçebilirsin istersen :)

Kendisine söyleyip nasıl yapıldığıyla ilgili de konu altına yazmasını rica edicem :)

İletişim için ;
Teşekkürler farklı bir uygulama olduğunu düşündüğüm için konu açtım.Tecrübelerini paylaşabilirse yararlı olacaktır diye düşünüyorum teşekkürler.

android telefon ve fpv

Birisi banamı seslendi :) . Ben yaptım sistem biraz farklı ben normal 5.8 video vericiden gelen sinyali 5.8 alıcı ile alıp android telefon ekranına aktarmıştım. Bunuda s-link easycap ile yaptım birde android için EasyCap Viewer programını kurarak telefonu monitöre çevirdim. S-link in easycap cartından başkası çalışmadı ucuz 10$ olanlar çalışmıyor ben gold pc den 50tl ye almıştım.

android telefon ve fpv

Muammer Akbulut' Alıntı:
Birisi banamı seslendi :) . Ben yaptım sistem biraz farklı ben normal 5.8 video vericiden gelen sinyali 5.8 alıcı ile alıp android telefon ekranına aktarmıştım. Bunuda s-link easycap ile yaptım birde android için EasyCap Viewer programını kurarak telefonu monitöre çevirdim. S-link in easycap cartından başkası çalışmadı ucuz 10$ olanlar çalışmıyor ben gold pc den 50tl ye almıştım.

Teşekkürler muammer bey ben direk cep telefonunu multiye bağlayıp göndermeyi düşünüyorum :) biraz uçuk bir fikir belki bilemiyorum .

android telefon ve fpv

bulent' Alıntı:
Teşekkürler muammer bey ben direk cep telefonunu multiye bağlayıp göndermeyi düşünüyorum :) biraz uçuk bir fikir belki bilemiyorum .
Biraz değil bence oldukça Uçuk bir fikir Bülent Bey ;D $20-$40 FPV kamera yerine 1.000 TL Telefonu modele takmak nedense bana çok mantıklı gelmiyor :rolleyes: ???

android telefon ve fpv

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Biraz değil bence oldukça Uçuk bir fikir Bülent Bey ;D $20-$40 FPV kamera yerine 1.000 TL Telefonu modele takmak nedense bana çok mantıklı gelmiyor :rolleyes: ???
Bencede mantıklı değil ama farklı yöntemlere daldım biraz arızalı vs bir telefonla wifi vs kullanışlı bişey olabilirmi diye denedim ama görüntü çok kötü oluyor malesef teşekkürler.