Andruav Programı -5- (Sınırsız telemetri & FPV) Yer İstasyonu Kullanımı (Windows - Mission Planner)

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba bu haftanın videosunda Andruav programı ile ilgili son teorik videomu paylaşıyorum. Böylelikle havalar düzelip programı kullanarak uçuş yapana kadar bu seriyi bitirdiğimi söyleyebilirim. Son videonun konusuda windows ortamında programın hem pasif yani verileri mission plannera aktararak hemde websitesi üzerinden yani aktif kullanımını göstermek. Bu aşamadan sonra yeni bir güncelleme gelene kadar program ile ilgili anlatabileceğim başka bir nokta kalmadı diye düşünüyorum. Umarım bu video faydalı olur, yorumlarınızı bekliyorum :) (Önümüzdeki hafta kartı ile ilgili seriye devam edeceğim :) )

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Andruav programı indeks konusu için

Her şeyi ve tüm detayları yine şahane bir kaynak oldu İzzet kardeşim. Ellerine emeklerine sağlık %p:thumbup:

Senin bu kaynak konularını izlemek şahsen ben de bir bağımlılık yaptı. Bir gün anlatacak konu kalmayınca ne yapacağız endişelenmeye başladım :)

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Her şeyi ve tüm detayları yine şahane bir kaynak oldu İzzet kardeşim. Ellerine emeklerine sağlık %p:thumbup:

Senin bu kaynak konularını izlemek şahsen ben de bir bağımlılık yaptı. Bir gün anlatacak konu kalmayınca ne yapacağız endişelenmeye başladım :)
Çok teşekkür ederim :) Çok mutlu oluyorum gerçekten :saygilar::hoppa::hoppa:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari