Video Ankaradan çöl manzaralari

Burak Ağcayazı

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Her haftasonu ankarada fpv ekibi olarak toplanip golbasinda ucuslar yapiyoruz , manzarasi dereleri yesillikleri olmayan baskentten cok fazla bi ic acici goruntulerde cikmiyor haliyle bu videolarda onlardan birkaci .

Emektar Mini talonum ve el yapimi cift motorlu ucagim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Talon kamerasindan
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
El yapimi ucagimdan

Her haftasonu ankarada fpv ekibi olarak toplanip golbasinda ucuslar yapiyoruz , manzarasi dereleri yesillikleri olmayan baskentten cok fazla bi ic acici goruntulerde cikmiyor haliyle bu videolarda onlardan birkaci .
Aynen Ankara bu konuda çok şansız bir ilimiz ama eldeki imkanlar ile güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize emeklerinize sağlık arkadaşlar :heartxf::thumbup:

Başkentimizin hali sanki sizin suçunuzmuş gibi, belirtmenize bile gerek yoktu bence... O'nu bu hale getirenlerin ayıbı ! Ayrıca lafını etmeye gerek yok çekimler çok güzel olmuş, elinize sağlık. %p:saygilar:

Emektar Mini talonum ve el yapimi cift motorlu ucagim

Talon kamerasindan
El yapimi ucagimdan

Video süper:heartxf: Bir kaç km daha ileri gidip eymir üzerinde manzara çekimi yapmalısın. :thumbup: Bu sayede Ankara’mızın nadide güzelliklerinden birini de göstermiş olurduk . ☺:halay:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Video süper:heartxf: Bir kaç km daha ileri gidip eymir üzerinde manzara çekimi yapmalısın. :thumbup: Bu sayede Ankara’mızın nadide güzelliklerinden birini de göstermiş olurduk . ☺:halay:
450 km ilerde nadide guzelliklerle dolu bi yer var , oraya gidecegim :D

Öncelikle paylaşım için teşekkür ederiz :heartxf::thumbup: Küçük bir soru. Sanki kalkış ile iniş yapılan yerler farklı lokasyonlar gibi geldi bana, doğru mudur?
Evet kalkista evin bahcesinden agaclarin arasindan kalkmak mumkun hatta ters ruzgar vardi bir an tereddut ettim ama bahcenin disindaki diger tarlaya gitmeye erindim , iniste bahceye inmek cok riskli olacagindan mecburen o tarlaya inis yaptim

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Evet kalkista evin bahcesinden agaclarin arasindan kalkmak mumkun hatta ters ruzgar vardi bir an tereddut ettim ama bahcenin disindaki diger tarlaya gitmeye erindim , iniste bahceye inmek cok riskli olacagindan mecburen o tarlaya inis yaptim
Tamam şimdi oldu :D Son soru. Peki uçuşu sen nerede yaptın, evin camlı balkon kısmının içinde değil mi ? ;)

Tamam şimdi oldu :D Son soru. Peki uçuşu sen nerede yaptın, evin camlı balkon kısmının içinde değil mi ? ;)
Evet video alicinin antenleri disarda , goruntuyu aldigimiz monitorler icerde olacak sekilde sistemi kuruyoruz sonra ucagi disarda kalkis yapitirip giriyoruz eve , inistede yine disari cikip inisi yapiyoruz