[Anket]: 02.10.2015 // Arda Erkan 3d Flight // Goblin 700

• Kullanılan toplam oy
    13

arda

Kıdemli Uye
Merhabalar arkadaşlar;
Haftalık uçuşlarımıza devam ediyoruz. :halay:

Sizlerle iki tane uçuş paylaşıyorum, ikinci uçuş ilkine göre biraz daha hızlı.

Uçuşlar için birde anket yapalım, hangi uçuş daha çok hoşunuza gitti, daha çok beğendiniz görelim bakalım. :thumbup:
Ankete katılımlarınızı bekliyorum. :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda bir secenek daha koyup her ikisinede oy vermemizi saglarmisin :)

Anket sahane bir fikir olmus Arda :thumbup: Aksama seyredip, hemen oyumuzu kullanalim :halay:

Arda eline sitiğine sağlık çok güzel uçuşlar yapmışsın ikisi de çok güzel resmen başım döndü :thumbup: tabi baş dönmesi videonun yakın çekim olduğunda olabilir. Burak'ın ellerine sağlık onun tecrübe ve bilgilerine söz söyleyemem ama bana göre biraz daha geriden çekim olsa arka pilanı alsa daha az başım dönebilirdi. :laugh:

Kanka ellerinize, cesaretinize, emeğinize saglik :bravo:
2. uçuş daha agrasif ve heyecan kalitesi daha yüksek oldugundan(1 uçuşta da heyecan vardi yere yakin ani pitchler) ben tercihimi 2.ye kullandim.

Ama Allahim esirgesin seni ve Burak'ı da bu ucuslarin sonu bir iki ay sonra nere gidecek kardesim :saygilar:

Hele bir de sen soyle de biz bilelim %p

Biz seneye festivale hedef koymusken ben 2ay sonrasina akillari siyiracagimiza hic suphe etmiyorum :laugh:

İkinizi de seviyorum

Arda çok güzel uçuş olmuş yine %p Ellerine sağlık, Burak da en iyi kameramalık konusunda iddialı geliyor valla :saygilar:

Biraz daha geriden çekim olayına katılıyorum, yakın çekim bu kadar agresif uçanlara göre değil :laugh: :laugh:

Bu arada ben tercihimi 1. videodan yana kullandım :saygilar:

Tebrikler Arda uçuşlar çok güzel eline sağlık %p

Uzun bir aradan Sonra birazdan ucusa gidecektim ama videlari izleyince nedense vazgectim :laugh: :D

Saka bir yana Ben de oyumu 2 icin kullandim :thumbup: :bravo: :halay:

Burakcim senin de Ellerine saglik kardesim %p

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Arda eline sitiğine sağlık çok güzel uçuşlar yapmışsın ikisi de çok güzel resmen başım döndü :thumbup: tabi baş dönmesi videonun yakın çekim olduğunda olabilir. Burak'ın ellerine sağlık onun tecrübe ve bilgilerine söz söyleyemem ama bana göre biraz daha geriden çekim olsa arka pilanı alsa daha az başım dönebilirdi. :laugh:

Abi teşekkürler. Burak'ın kadrajı aslında oldukça iyidir fakat zoom lensle kendisini baya zorlamışım yinede iyi yakalamış dediğin gibi normalde zaten geniş açı çekiyoruz fakat denemek istedik. :saygilar:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
2. uçuş daha agrasif ve heyecan kalitesi daha yüksek oldugundan(1 uçuşta da heyecan vardi yere yakin ani pitchler) ben tercihimi 2.ye kullandim.

Ama Allahim esirgesin seni ve Burak'ı da bu ucuslarin sonu bir iki ay sonra nere gidecek kardesim :saygilar:

Biz seneye festivale hedef koymusken ben 2ay sonrasina akillari siyiracagimiza hic suphe etmiyorum :laugh:

İkinizi de seviyorum

Kankam teşekkürler. :laugh: Her hafta uçuş yapma imkanım olursa gerçekten olumlu gidiyor. :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Arda çok güzel uçuş olmuş yine %p Ellerine sağlık, Burak da en iyi kameramalık konusunda iddialı geliyor valla :saygilar:

Biraz daha geriden çekim olayına katılıyorum, yakın çekim bu kadar agresif uçanlara göre değil :laugh: :laugh:

Kağan teşekkürler. :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Tebrikler Arda uçuşlar çok güzel eline sağlık %p

Tamer abi teşekkürler. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uzun bir aradan Sonra birazdan ucusa gidecektim ama videlari izleyince nedense vazgectim :laugh: :D

Ben her hafta uçuyorum zaten abi :) Senin uçuşlarını özledik biz :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler Arda :)

Ben oyumu 1 için kullandım. 2 daha agresif olmakla beraber, 1'de iki üç yerde adrenalin yükselten kısımlar var. Senin uçuşlarını izlerken en çok o kısımları beğeniyorum. İlk video 1:50 ve 2:30 gibi...

Arda abi eline sağlık :)
Ben oyumu 2. Videodan kullanıyorum , hareketler daha kesintisiz ve net cıkmış çok beğendim :)
Bir de sormak istediğim böyle uçuşlardan sonra pillerin hücreleri kaça düşüyor ? Uçuş süresi ne kadar tam olarak ?

Rasim Öztürk' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Arda :)

Ben oyumu 1 için kullandım. 2 daha agresif olmakla beraber, 1'de iki üç yerde adrenalin yükselten kısımlar var. Senin uçuşlarını izlerken en çok o kısımları beğeniyorum. İlk video 1:50 ve 2:30 gibi...

Rasim açıklama ile beraber oy verdiğin için ben tesekkur ederim. :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Arda abi eline sağlık :)
Ben oyumu 2. Videodan kullanıyorum , hareketler daha kesintisiz ve net cıkmış çok beğendim :)
Bir de sormak istediğim böyle uçuşlardan sonra pillerin hücreleri kaça düşüyor ? Uçuş süresi ne kadar tam olarak ?

Sağol kardeşim.3.75 civarı oluyor.3 dk 30 sn uçuş suresi

Mustafa Çoban.' Alıntı:

Teşekkürler Mustafa abi. :saygilar: Dediğin gibi videoda zoom olması gerekenden biraz fazlaydı , Arda'da bir salise yerinde durmadığı için yakalamak baya zorlayıcı oldu. :laugh: Haliylede baş döndürücü bir video çıktı ortaya. :laugh:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
İkinizi de seviyorum

Teşekkürler abi. :)

Kağan Kazancı' Alıntı:
Bu arada ben tercihimi 1. videodan yana kullandım :saygilar:

Teşekkürler Kağan. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Çok teşekkürler Mehmet abi. :)

Bende oyumu 2. videodan yana kullanıyorum. nedense hız hoşuma gidiyor.

uçuş lar her hafata olabiliyorsa ne güzel. video lar tekrar mükemmel olmuş ellerine sağlık Burak