APM 2.8 Montajı ve Kurulumu(Alıcı - ESC - Telemetri - Power Modül Bağlantıları) "Quadcopter Yapımı 5"

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Quadcopter yapımı serisinin devamı olan apm kartının kurulum aşamalarına basamak basamak devam ediyorum. Bu videoda alıcının motorların esclerin ve power module'ün bağlantılarını göstermeye çalıştım. Umarım faydalı olmuştur :) Bu video ile birlikte bu seri 3 haftalık bir tatile giriyor :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu video ile birlikte bu seri 3 haftalık bir tatile giriyor :)
İzzet hocam konuyu görünce şaşırdım :rolleyes: Ben seni dün teslim olmuşsundur diye düşünmüştüm, meğer bugünmüş :)

Tekrar hayırlı tezkereler, inşallah 3 hafta sonra kaldığımız yerden devam :thumbup:

Quadcopter yapımı serisinin devamı olan apm kartının kurulum aşamalarına basamak basamak devam ediyorum. Bu videoda alıcının motorların esclerin ve power module'ün bağlantılarını göstermeye çalıştım. Umarım faydalı olmuştur :) Bu video ile birlikte bu seri 3 haftalık bir tatile giriyor :)

Selamın aleyküm kolay gelsin f450 kit aldım video daki gibi topladım ama motorları Bi türlü çalıştıramadım

Hocam ben de aynı frame ile quad yaptım ama parametrelere ihtiyacım var. Quadınızın simülasyonunu da yapmışsınız çok iyi. Parametreleri acaba paylaşabilirmisiniz? Dosya olarak.

Hocam ben de aynı frame ile quad yaptım ama parametrelere ihtiyacım var. Quadınızın simülasyonunu da yapmışsınız çok iyi. Parametreleri acaba paylaşabilirmisiniz? Dosya olarak.
İzzet hocam modelciliğe ara verdiği için ne yazık ki forumda aktif değil ;)