[Aranıyor]: Align Trex 700E için uygun motor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlker Sönmez

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.drilkersonmez.com
İlgi Alanı
Heli
Yeni bir proje için, Gaui X7 Formula Halo kit ile takas edilmek üzere elektronikli , kısmi elektronikli yada elektroniksiz Align Trex 700E aranıyor.

Edit: Kit bulundu şimdi motor lazım

[Aranıyor]: Align Trex 700E

Yeni bir proje deyince bir merak uyandırdı İlker abi. :laugh:

Sanki Gaui'ye yazık olur Align kiti feda edelim gibi bir durum mu var ortada :lol:

Scale kokusu alıyorum , hem de 700 size... :p , scale bodyler için en uygun align kitler de , bu sebeple aklım buna gitti.... :D

Hiç bir fikrim yok ama doğrusu ben de merak ettim şimdi ??? :rolleyes:

scale olduğu kesin de, modeli ne olacak? Airwolf???

Aranan model bulunmuştur , teşekkür ederim :)
Projenin devamı için piyasa araştırmasındayım , bilahare kararım netleşince detaya girerim.

Anlaşıldı hocam , EC135 ya da 145 olsun mümkünse , şöyle gözümüz bir scale görsün...... :evil:

Bu arada 700 size için uygun fiyatlı motor lazım elinde fazla olan yada motorunu upgrade etmek isteyen varsa mesaj atabilir.

İlker Sönmez' Alıntı:
Bu arada 700 size için uygun fiyatlı motor lazım elinde fazla olan yada motorunu upgrade etmek isteyen varsa mesaj atabilir.

En son kampanyada indirimde İlker abi, bilmiyorum belki görmüşsündür. Normalde fiyatı sanırım 275 dolar civarına gidiyor, şu anda 130 dolar.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim o motor scorpion hk iii 4035-500 kv aslen. Continous gücü 3500 watt , peak 4600 watt. 700 için biraz yetersiz. Bu kadar ucuzlatmalarının sebebide kimsenin tercih etmemesi. 600 ler için iyi bir motor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...