Arda Erkan // Gaui x7 ile Tüm Uçuşlar ( Güncel Uçuş 03.06.2016 )

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar :saygilar:

Modeli topladım.İlk uçuşunu gerçekleştirdim.Sabah kahve eşliğinde izlersiniz :thumbup:

Dişliler yeni ve yağsız olduğu için kafa turu biraz düşük fazla zorlamadım.

iyi seyirler.

Detaylar daha sonra. :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan // Gaui x7 ile Gün Batımı

Super goruntu Arda. Ama bildigin karanlikta ucmussun valla :) Bravo [emoji1]

Arda çok romantik bir uçuş olmuş :D :D

:saygilar:

Hadi kadrajı deneye deneye ayarladın diyelim, ama bütün uçuş boyunca o küçücük kadrajda kalabilmek büyük başarı gerçekten. :eek: :bravo: :bravo: :bravo:

Uçarken modelin gittiği yere bakan pilotlardan değil, baktığı yerde uçabilen pilotlardan olduğunu bu videoda çok daha iyi görmüş olduk. :thumbup:

Böyle kumandanın başında döne döne uçar ya genelde özellikle de bazı pervanesi az, kasası büyük modelli kardeşlerimiz. :eek:f: Hani bu dönemlerde epey moda tabir Ç 'yle " yazılan. ;D Onlara inat bir video olmuş sanki. :coolxf:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ayrıca video benim için tam bir sabah rehabilitasyonu oldu diyebilirim, sticklerine sağlık. :RCKolik:

Modelde tahmin ettiğimiz gibi eskisinden güzel olmuş. :hoppa: Nice kırımsız uçuşları olsun inşallah, bizde izleyelim bol bol :coolxf:

Kadraja giriş de süper. İlk önce nereden girecek diye bekledim ve 2 sevgili gibi kadraja aynı anda girdiler. Süper olmuş video :lol: :lollol:

Hava ve kadraj süper :thumbup: Bir de modeli fazla zorlamayınca çok romantik bir ortam oldum :laugh: :D

Sabah kahvesi ile süper gitti, ellerine sticklerine sağlık :thumbup: Ara ara yap böyle güzel süprizler, iyi gidiyor Arda'm :hoppa: :yuppi:

Şimdiye kadarki en sanatsal videoydu bu :) Tebrikler Arda, harika iş çıkarmışsın :bravo:

Bunu biyerlerde paylaş bence, sıradışı bir çalışma... Daha geniş kitleler de görmelii, bu keyfi yaşamalı ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Şimdiye kadarki en sanatsal videoydu bu :) Tebrikler Arda, harika iş çıkarmışsın :bravo:

Bunu biyerlerde paylaş bence, sıradışı bir çalışma... Daha geniş kitleler de görmelii, bu keyfi yaşamalı ;)
Videonun ismini ingilizce yapıp GAUI Türkiye sayfasına yakışır bence %p :thumbup:

İş yerinde olduğum için tek tek alıntı yapamıyorum ama hepinizin değerleri yorumları için teşekkürler.Hepsini keyifle okudum :thumbup:

Beğenmenize çok sevindim. :saygilar: Dün modeli toplar toplamaz , uçuşa gittim. Baktım ortam efsane olunca tabi aklıma siz geldiniz :) Telefonu yere koyup çekim yaptım. Hatta önündeki otları bile yoldum ;D Bu arada tel Lg G4'ün ilk maiden videosu oldu. :D Oldukça başarılı telefon , kamera ,video hepsi bir arada arayan arkadaşlar için tavsiye ederim.

Video şu an için sadece rckolik için özel. İlk önce dostlar izlesin daha sonra paylaşım yaparım. :)

Ardaaaaa :bravo:
Kardeşim kırımın üzerine yaralarını hemen sarmış modelin, ve bomba gibi salmışsın ortalığa, gerçekten uçuş çok hafif ve kaliteli olmuş, hareketler çok net, gün batımının da yansıması girince kadraja inan harika olmuş, ellerine sağlık kardeşim :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :saygilar:

Ortam şahane, model ile aranızdaki bağ'da şahane. Kırımdan sonra bu video çok iyi geldi abi eline sağlık :hoppa:

Eline sağlık. Ciddi anlamda çok güzelmiş çalışma olmuş.

Uçuş çok temiz. Türker abinin dediği gibi hep belli alanı tarayarak uçmussun tekrar eline sağlık.

Paylaşım için teşekkürler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda harikasın... Eline sağlık... Keyifle izledim...

Eline sağlık güzel uçuş olmuş paylaşım için teşekkürler :saygilar:

[Konu]: Gaui x7 Tam bir sanal eseri :D