Artık Boston Dynamics videolarına da güvenmemek lazım :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Geçenlerde şu videoya denk geldim. Videoyu izleyince "Çok artık :eek::eek:" dedim ve "Boston Dynamics" başımıza bela açmasına az kaldı diye düşündüm :undecided:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün ise şu videoya denk geldim :eek::rolleyes:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Meğersem ilk video face imiş. Bir grup genç son dönemlerde oldukça popüler olan "Boston Dynamics" adını kullanarak bizleri yemişler ;D:lollol:

İlk videoyu sonuna kadar izlememiş olabilirsin abi :) Son kırk saniyesinde falan zaten olayı nasıl yaptıklarını anlatıyorlar. Yada yapanların ne şekilde bir fake işine girdiklerini...

İkinci videoda biraz daha detaya girmişler sadece.

Yine de bence olmaz diye bişey yok :D

İlk videoyu sonuna kadar izlememiş olabilirsin abi :) Son kırk saniyesinde falan zaten olayı nasıl yaptıklarını anlatıyorlar. Yada yapanların ne şekilde bir fake işine girdiklerini...
Ben facebook benzer videoyu izlemiştim ve onun sonunda bu kısım yoktu diye hatırlıyorum :D Yoksa dediğin gibi bunun sonunda zaten az da olsa paylaşmışlar ;D

• Beğen
Tepkiler: Ali Osman SEVİM
İkinci videonun 1. dakikasından sonra kutu üzerine çıktığında robotun ayaklarına dikkatlice bakın. Bilgisayar ile orada hareket ettirildiği bariz anlaşılıyor. Model 3D ortamda tam yüzeye oturtulamamış, biraz havada ve kayıyor gibi görünüyor.