Balikesir Buluşmaları (Ana Başlık)

Merhabalar , Geçtiğimiz hafta sonu pazar günü Ali Yalçın Balıkesire ziyaretimize geldi ve beraber koca bir uçuş gunu geçirdik .:RCKolik: Sabah 10 sularında alandaydık ve alandan ayrıldığımızda güneşi batırmıştık :D. Gün boyu biraz rürgarlıydı ama pek aldırış etmedik .Alanda üç pilottuk ama akşama kadar 2 galona yakın yakıt yakılmıştır.:D
gün içerisindeki görsellerin bende olanlarını ben paylaşayım. Gerisi Ali Yalçın ve Emrah Diler'de . Emrah Diler forum üyesi değildi ama biz onu alanda RCkolik'li yaptık:D bendeki fazla tişortü gün boyu üzerinde taşıdı birkaç gün içerisinde de foruma katılacaktır kendiside :) Ali abi tekrardan ayaklarına sağlık geldin şenlendirdin en yakın zamanda tekrarını da bekliyoruz:thumbup:

You must be registered for see images attach

İşte görmeyi özlediğimiz harika görüntüler bunlar :bravo::bravo::thumbup::thumbup: 3 pilot 2 galon yakıt :eek::eek: Desenize güzel bir ilaçlama yapmışsınız ;D:lollol:

Paylaşım için teşekkür ederiz @emreyolcu , ellerine sağlık :bravo: Diğer görselleri de @Ali Yalçın ve Emrah Diler'den bekliyoruz artık :thumbup:

Uzun zamandır Emre ye verdiğim sözü geçen pazar nihayet yerine getirdim, Tüm misafir perverliği için kendilerine teşekkür ediyorum.

Ben 600n ve x7 yi götürdüm x7 vitrin oldu sadece, 600 sağolsun beni hiç üzmedi neredeyse bi galon yaktım, uçuşların dibine vurduk. Öğleden sonra biraz rüzgar çıktı uçuşlara ara versekte ara, ara uçtuk yine.

Emre kardeşim her zaman olduğu gibi güzel bir uşuş sergiledi, Emrah abi ile tanışma fırsatı buldum kendisi gizli kalmış 3d pilotlarındanmış, pilotaj gayet iyidi. Tanıdığıma ayrıca memnun oldum.

Dolu, dolu, yemeli içmeli bol bol uçuşlu çay eşliğinde sohbet ettiğimiz harika bir gün oldu. Tekrar teşekkür ediyorum Emrah abi ve Emre ye.
Resimleri akşam eve gidince yüklerim

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol