Banggood "(CN) Bu depo bulunduğunuz yere gönderim yapamamaktadır." Uyarısı

İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba Arkadaşlar,

Banggood'dan pil alacaktım "(CN) Bu depo bulunduğunuz yere gönderim yapamamaktadır." uyarısı çıkıyor. Geçici bir sorun mudur? Yoksa Türkiye'ye göndermekten mi vazgeçtiler bu Çinli arkadaşlar?

Pil konusu, lipo özellikle sıkıntılı çeşitli kısıtlamalar var. Geçici bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Düne kadar sepete ekleyip ödeme ekranına gelebiliyordum. Şimdi Ödeme sayfasına gitmek isteyince uyarı veriyor ve seçtiğim pili siparişe dahil etmiyor. Acaba 11:11'e hazırlık mı yapıyorlar diye düşündüm ama bilemedim.

Dönem dönem böyle durumlar oluyor . Mesela 2200 mah 6s lipoların bazı markalarında var bazı markalarında yok . Gün itibariyle benimde sepetimde olan fakat satın alma opsiyonu kaldırılmış pillerim var . Kalıcı diyemem çünkü daha evvel böyle durumları banggood bir şekilde çözmüştü . Ne zaman çözülür ? Onu da kimsenin bilme şansı yok sanırım .

Dönem dönem böyle durumlar oluyor . Mesela 2200 mah 6s lipoların bazı markalarında var bazı markalarında yok . Gün itibariyle benimde sepetimde olan fakat satın alma opsiyonu kaldırılmış pillerim var . Kalıcı diyemem çünkü daha evvel böyle durumları banggood bir şekilde çözmüştü . Ne zaman çözülür ? Onu da kimsenin bilme şansı yok sanırım .

Teşekkür ederim hocam. Bekleyeceğiz o halde.

Öncelikle şunu söyleyeyim lütfen bana hocam deme çünkü sen ne kadar acemiysen bende en az o kadar acemiyim . Yaklaşık 11 yıllık bir aradan sonra geçen yıl başladım yeniden uçmaya . Bütün herşey değişmiş yabi bunca zaman . Sadece bu forum ve burdaki arkadaşlar sayesinde bu konularla ilgili çok fazla argüman okumaya başladım . Acemiliğin bilgi kısmı ancak bu şekilde atlatılıyor . Size ve diğer bütün bu işe yeni başlayan arkadaşlarada tavsiyem , bol bol okuyun . Bilginiz varsa havanız var demektir ?
Pil konusuna gelince bende bugün bir mesaj attım durumla ilgili . Cevap alırsam mutlaka bilgilendirme yaparım .:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Öncelikle şunu söyleyeyim lütfen bana hocam deme çünkü sen ne kadar acemiysen bende en az o kadar acemiyim . Yaklaşık 11 yıllık bir aradan sonra geçen yıl başladım yeniden uçmaya . Bütün herşey değişmiş yabi bunca zaman . Sadece bu forum ve burdaki arkadaşlar sayesinde bu konularla ilgili çok fazla argüman okumaya başladım . Acemiliğin bilgi kısmı ancak bu şekilde atlatılıyor . Size ve diğer bütün bu işe yeni başlayan arkadaşlarada tavsiyem , bol bol okuyun . Bilginiz varsa havanız var demektir ?
Pil konusuna gelince bende bugün bir mesaj attım durumla ilgili . Cevap alırsam mutlaka bilgilendirme yaparım .:saygilar:

Çok teşekkür ederim :)

Gün itibariyle bütün lipo sevkiyatı durdurulmuş . 08:30 da müşteri hizmetleri ile canlı görüşme neticesinde lipo sevkiyatı ile ilgili talebim üzerine 24-48 saat içerisinde benimle bağlantı kuruluması için talep açtığını söyledi . Bir cevap aldığımda burdan onuda paylaşırım .

1 haftadır her siparişim iptal edilyor aynı gerekçeyle. En son aliexpressten sipariş verdim hala gönderim bekliyor bugün 3.gün.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari