Banggood Siparişim Hakkında

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: abilerim bangoddan aldıgım ürünlerde söyle ibareler yer alıyo fotolarını paylasıyorum bunlar ne anlama geliyo takıldım kaldım 4 gundur böyle :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu confirm delayı anlamadım paketli bişeyler diyo galibaa :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

yardım lütfen

İzleme numarası vermişler, yani ürün yola çıkmış. Ama göndericide görünmesi uzunca bir zaman alabiliyor. Hatta yurt içine girene kadar PTT'de görünmez.

yardım lütfen

Gökhan acemi üye değilsin, ne zamandır bizdensin, "yardım lütfen" diye bir konu yok bizim forumda. Başlığımızı konuya uygun seçiyoruz. Özen gösterelim.

yardım lütfen

:saygilar: arada hatalarımız oluyo emre abii bu hataları minumuma indirmeye gayret gösteriyorum ama bazen gözümden kaçıyo sizlere saygım sonsuzz tesekkurler uyardıgın için :RCKolik:

yardım lütfen

:saygilar:
Omer Erkan' Alıntı:
İzleme numarası vermişler, yani ürün yola çıkmış. Ama göndericide görünmesi uzunca bir zaman alabiliyor. Hatta yurt içine girene kadar PTT'de görünmez.
tesekkur ederim ömer abi beklemeye devam o zamann :RCKolik: :saygilar:

Konu başlığı değiştirildi ve konu olması gereken bölüme yani "Diğer » Alisveris » Genel Bilgiler ve Tiyolar" taşındı

Gökhan paket eline ulaşınca 'confrim delivery' e tıklarsan gönderimin tamamlandığı anlaşılıyor bildiğim kadarıyla.