Banggood Türkiye'ye Lipo pil göndermiyor mu ?

Dtümit

Yeni Uye
Başka bir forum sitesinde bayağı tartışılıyor bu konu. Banggood ülkemize girişi yAsak olduğu için lipo göndermiyor diye. Sitede de böyle bir uyarı var. Tam da v977 siparişi verdim. Daha heli gelmedi ve pilsiz mi kalacağız. Bu konuda bilgisi olan var mı...

Ynt: Lipo pilin ülkeye girişi yasak mı?...

geliyor , kim dedi bunu ? daha gecen hafta 5000mah pil geldi arkadaslarina

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

benimde siparisim var 6S 3300 mah carsamba teslim edilecek

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lipo pilin ülkeye girişi yasak mı?...

Benimde şu an Ptt Ukim'de bekleyen 4s pilim var..Geçen ayda 2 tane arkadaşıma geldi :rolleyes:

Valla bi ara sıkıntı vardı benim piller 3.5 ayda gelmişti ben ümidi kesmistim tam ama geldi sonunda :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün sipariş vermek istedim, mümkün olmadı. Kargo seçeneği çıkmıyor.

Bahsettiğiniz konu Banggod icin gecerli. Malum Banggood lipolarda bile freeshipping kargo ile yolluyordu..Sanırım o nedenle posta şirketi pil kabul etmiyor artık

Ben 1 ay önce sipariş verdim 977 heli, biraz yedek parça ve 5 adet yedek pil olarak. Kargoları ayrı ayrı sipariş ettim geçen hafta yedek parçalar ve heli geldi fakat piller hala ortada yok =) Mail attım, ''sıkı gümrük denetlemeleri var, kötü hava koşulları da etkileyebiliyor, biraz sabır'' tadında bir cevap aldım =) Bakalım ne zaman gelecek..

Bende geçen hafta Banggood dan heli, yedek parça ve pil siparişi verdiğimde pilleri şu şu ülkeler dışında gönderemiyoruz gibi bir ileti vermişti. :(

Mrb.Bende v977 için yedek ve pil siparişi vermiştim.Yedekler 10 günde geldi. :) Pilerden henüz haber yok.Tracking no da almayı unutmuştum.Bekleyecegiz.

banggood dan mı sipariş vermiştiniz? Ben 29 mayısta sipariş verdim, o zaman pillerle ilgili böyle bir sıkıntı olmuştu bende de. Bu arada 10 günde çok iyi gelmiş :)

Takip edebildiğim kadarı ile kitlerin içinde bulunan pillerde sorun yok. Fakat Banggood ayrıca pil sipariş ederseniz, o kısımda sıkıntı yaşanmaya başlamış :-\

Sanırım sadece Banggood'da sıkıntı var , ben Myhelis'den 3s lipo sipariş vermiştim yarın kargolayacaklar.

tevfik sıkılı' Alıntı:
Sanırım sadece Banggood'da sıkıntı var , ben Myhelis'den 3s lipo sipariş vermiştim yarın kargolayacaklar.
Evet aynen Tevfik Bey, diğer sitelerde bir sıkıntı yok ;) Bu arada konu başlığı değiştirelim de yanlış anlama olması %p

Bu arada da yeni avatarını çok hoş. Hayırlı olsun mu diyelim acaba :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet aynen Tevfik Bey, diğer sitelerde bir sıkıntı yok ;) Bu arada konu başlığı değiştirelim de yanlış anlama olması %p

Bu arada da yeni avatarını çok hoş. Hayırlı olsun mu diyelim acaba :D
Mehmet Bey size Allah'mı söyletiyor acaba ;)
Dün Deniz'e uğramıştım 700 le bir resim hoş olur dedim oda kırmadı sağolsun :) Daha 450 yi uçurmadım, şimdilik 922 ile tail in hover dayız uçmayı öğrenelim niyetim var 700 e :)