Başlangıç için hangi mikro modeli almalıyım?

Tamer DEMİROGLU

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar herkese, Başlangıç için hangi helikopter modelini tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için. :)

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN
450 sınıfı ve üstü bütün modeller ama hiç tecrübeniz yoksa 450 sınıf en iyisi olur .
Cevabınız için çok teşekkür ederim :) en ucuzu bunu buldum ama benim param 1000 TL diğer parayı da ne olur ne olmaz diye yedeğe ayırdım 450 tercih ediliyor görmüştüm bir yerde de ama sizce tercih edilmesinin sebebi nedir ve başka önerebileceğiniz bir mikro model varsa çok sevinirim yinede ilgilendiğiniz için çok teşekkürler :)

450 sinifi mikro degildir.
Bu konunun hemen altinda xk130 ile ilgili bir konu var. Oldukca guncel. Onu bastan sona bir oku Tamer.
Evet tüm sayfayı okudum arkadaş XK K130 istiyormuş ama galiba o model pek iyi değil Youtube'dan izlediğim videolarda da görmüştüm. XK K110'un çok dayanıklı ve zevkli olduğu söyleniliyor birde V950 konuşulmuş fakat ondan hiç bahseden olmamış v950'yi de merak ettim. Emre Abi peki sizin genel olarak fikriniz nedir?

• Beğen
Tepkiler: Özgür Öztürk
Değerlendireceğim teşekkür ederim ilginiz için. En yakın zamanda bekliyorum uçuş videonuzu. :thumbup:

Rica ederim.
Profilimde model ile alakalı kumanda ve inceleme konusu var, bakabilirsiniz. Ekstra olarak pili şimdi şarja taktım bugün bir uçuş videosu gelebilir. Sahaya çıkarsam invert uçuş deniyeceğim.

• Beğen
Tepkiler: Tamer DEMİROGLU
Rica ederim.
Profilimde model ile alakalı kumanda ve inceleme konusu var, bakabilirsiniz. Ekstra olarak pili şimdi şarja taktım bugün bir uçuş videosu gelebilir. Sahaya çıkarsam invert uçuş deniyeceğim.

Benim yaşadığım temel sorun şuydu; eğer bu modeli alacaksan 4 pillisini almanı tavsiye ederim. Türkiye'de pilini bulmak zor. Ben robotistan.com'dan micro drone pili alıp kendi modelime taktım. Ama bütün pil yuvasını değiştirmek zorunda kaldım.
Bu sorun sadece xk k110 için geçerli değil. Aklında bulunsun :saygilar::)

• Beğen
Tepkiler: Tamer DEMİROGLU
Hepinize teşekkür ederim yardımınız için. Kararımı verdim XK K110 alacağım zaten başlangıç olarak en iyi helikopter o galiba. K110 ile alıştıktan sonra Tarot 450 Pro alacağım. Tabi bunların hepsini virüs geçince yapacağım.