Belcika'dan Uygun RC Magazasi ve Spektrum dx9 hakkinda

İlgi Alanı
Heli
belçikada spektrum dx9 ve rc helı magazaları hakkında yardım ıstıyorum. Abım gelecek kargo ve gumruk vermeden uygun bır sıte var mı

Spektrum dx9 fiyatı 339 euro sızce pahalımı ? kargo ve gumruk olayını dusunursek ben karlı olurmuyum ?

Yorumlarınızı beklıyorum saygılar

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

339 euro Türkiye için iyi fakat yurt dışı için yüksek bir fiyat. Ürünün Amerika satışı fiyatı 399 dolar.

Ama bana sorarsanız yurtdışından getirilecek en mantıklı şey kumandadır. Çünkü eğer Türkiye'de gümrük incelemeye takıldığı takdirde radyo olduğu için hiç alamama ihtimaliniz bile olabilir. :(

Benim kumandamı sağolsun Mehmet abinin annesi Ayfer teyze Amerika'dan gelirken getirdi. Bavulda hiçbir sıkıntı çıkmadı. Adet olarak birden fazla olursa sorun olabilir mi bilemiyorum.

Bu arada Mustafa Bey anketi yanlışlıkla mı açtınız acaba, pek mantıklı bir anket gibi gelmedi bana ?

evet formda yenıyım yanlıslıkla oldu hemen duzelttım bı kusurum varsa ozur dılerım tavsıyenız ıcın de tesekkurler dx9 alıyorum

mustafa yildiz' Alıntı:
evet formda yenıyım yanlıslıkla oldu hemen duzelttım bı kusurum varsa ozur dılerım tavsıyenız ıcın de tesekkurler dx9 alıyorum
Önemli değil Mustafa Bey, ben anlıyamadığım için sormuştum.
DX9 şimdiden hayırlı olsun, bugün kumanda alıyor olsam ilk düşüneceğim kumanda olurdu. :)

Mustafa Bey,

Oncelikle kumanda tercihi olarak ben de Turker kardesime katiliyorum. %p En iyi kumanda iddiasinda bulunmayalim ama su ana kadar bizim ihtiyaclarimiza en iyi cevap veren kumanda Spektrum olmustur. Mesela ben de cok yakinda Futaba kumanda mi, Spektrum ile degistirmeyi düşünüyorum. ;)

Belcika magaza sorunuza gelince. Iste bu kisim cok zor. Zira bizler genel de ya cin ya da Amerika sitelerini tercih ediyoruz. Bence nette arastirma yapin. Eger paypal uzerinden odeme kabul eden bir site olursa, bunu guvenli kabul edebilirsiniz diye dusunuyorum :)

onerınız ıcın tesekkurler

Belçika için bir şey diyemeyeceğim. Ama Avrupadaki model mağazalarının fiyat olarak bize göre hiç bir avantajları yok. Doğrudan kapıdan alışveriş yapacak mağaza olarak Almanya, Lüksemburg, İspanya, Fransa, hepsinde Amerika veya Çindeki USD fiyatlar doğrudan Euro olarak etiketlere konmuş. Ama çok özel bir indirime denk gelir ve nokta atışı yapabilirseniz olabilir. İnternet alışverişi olarak ise, bir zamanlar 35 Mhz nedeniyle İngiltereden alış veriş yapardım. Ama artık onların da bir cazibesi kalmadı.