Bevrc 1.2 Ghz 800 mW FPV Sistemi

kadir35

Çalışkan Uye
Aşağıdaki konuda paylaştığım FPV ekipman arayışı mı tamamladım ve Bevrc 1.2 Ghz 800 mW FPV Sistemi satın aldım.

Fakat kamera bağlantısı konusunda takıldım. Arkadaşlar bu kameranın montajını nasıl yapıcam bilen var mı ?

Arkadaşlar bu kameranın montajını nasıl yapıcam bilen var mı ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sonunda işlem tamam eksiklerimi tamamlarsanız sevinirim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese selam arkadaşlar fpv sistemim için osd ve otopilot yer istasyonu gibi eksiklerim var bunlar için bana öneride bulunabilirmisiniz birde bu konu ile ilgili pek bilgim yok açıkçası

Kadir Bey, öncelikle yeni sisteminiz hayırlı olsun :thumbup: FPV cahili olarak bildiğim 1-2 konu ile yardımcı olmaya çalışacayım.

1- Öncelikle kullanacağız kumandanın frekansı nedir acaba ? Zira 1.2 Ghz FPV sistemini 2.4 ghz kumandalar için pek uygun bulmuyorlar diye biliyorum. Şayet Kumandanız 35mhz,40mhz,72mhz frekanslarında ise 1.2ghz video tx/rx tavsiye ediliyor.

2- Alıcı ve verici üzerindeki seçeneklerin aynı olması ile aynı frekansı kullanıyorlar. Hangisi tercih edilmeli diye soruyorsanız, bu sizin kuracağınız FPV ekipmanları ve birbirileri ile etkileşimine bağlı diye biliyorum. Manual bakarsanız zaten bu seçenek ile frekans bandında küçükte olsa bir değişiklik yapmış oluyorsunuz.

3- Kumandanız 2.4 Ghz ise bunun için "ALÇAK GEÇİREN FİLTRE(LOW PAST FILTER)" işinizi rahatlatabilir.

4- osd ve otopilot yer istasyonu ile ilgili marka model belirtecek kadar bilgim yok ne yazık ki :(

Mehmet bey vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için tşk ederim benimki de bir heves kendince birşeyler yapmaya çalışıyorum kumandan 2.4 filitre kullanıcan onuda temin ettim şimdi en son yazdığınız eksiklerim var onlarıda bilinçsizce almak istemiyorum