Bi Zagi Toplasam V911 Kumandası İle Kullanmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkin84

Uye
Merhabalar :saygilar:. Bu aralar bir zagi toplayayım ve v911 imin kumandası ile yani 4 kanallı bir zagi 100 filan toplamak istiyorum fakat ekipmanları bilmiyorum :embarras:
Bana ekipmanları söyleyecek birisi olursa memnun olurum :) birde ne kadar masraf ederim düşüncesi var pillere baktım ziggy ve turnigy lere turnigy ler 3s mi 2s mi 1s mi 4s mi
ne almalıyım kaç c değeri olmalı kaç milyamper (maH) olmalıdır benim için zaman ayıranlara ve ayıracaklara şimdiden çooookk teşekkürler :saygilar:.

forumu iyi okursan yada internetten iyice araştırırsan bulabilirsin bende bir aralar düşünüyordum bizim burda uçurmak zor diye vaz geçtim

Teşekkürler daha dur sen dur daha Mehmet bey var bakalım onun cevabı ne olacak :) :saygilar:

sanırsam v911 kumandası ile uçuramazsın çünkü wltoys kumandaları anakartalı üzerinde bağlı başka devrelere uyacağını sanmıyorum bu iş içinde 100 tl falan gider diye düşünüyorum kumanda hariç

güzel :saygilar: :)

yalnız 100 tl sadece devrelere gir dahada fazla tutabilir tahmini söyledim köpük ve kumandada ayriyetten alman gerekicek

Ben 120 lik zagi uçuruyorum,3200 kv motor,3s 25-50c 2200 mah pil,6*4 pervane ile kullanıyorum
100 lük zagi için yüksek devri 2200 kv ya da daha fazla bir motor uygun olur,zagiyi ne amaçlı kullanacağınız önemlidir (fpv vb.) fakat eğlence amaçlı ise 3s pil ideal.

v911 kumandası ile toplamayı başarabilsen de 50 metre sonra kumandadan çıkıp kafasına göre gideceği için bir seferlik uçuş yapabilirsin yani sadece kalkışı yaparsın inişi zagi kendisi yapar :)

Furkan Bozacı' Alıntı:
Teşekkürler daha dur sen dur daha Mehmet bey var bakalım onun cevabı ne olacak :) :saygilar:
Madem özellikle benim fikrimi merak ettin, o zaman hemen söyleyeyim.

Sürekli fikir değiştiriyorsun farkında mısın. Daha 2-3 gün önce hangi quadro alayım diye soruyordun.

Bak forum olarak biz bu tür şeylere alışık değiliz. Lutfen sık sık fikir değiştirip, hemen konu açma. Biraz nette araştır. Hatta nete bile gerek yok. Hangi kumanda ile başlayalım diyen arkadaşlara cevap olsun diye üşenmedik, videolu konu yazdık. Sen de bir zahmet üşenme ve açılan konuları oku. O zaman zaten V911 kumandası ile bu işin olmayacağını anlayacaksın.

Bir de bu hobiye hem zaman hem de para harcaman lazım. O yüzden bekle, oku, öğrenme çalış,sabırlı ol, HAZIRCI OLMA ve bol para biriktir.

Zira bu hızla gidersen, açtığın konulara daha cevap bile alamadan SILMEK durumunda kalacağız. Bu da ILK ve SON uyarım olsun, rica ediyorum.

Hem daha 11 Yaşındasın modelcilik cok para isteyen ve masraflı iş.işte kanadı kırıldı yedek parca para nerde yok!Dur haşlıklarımı biriktireyimde alayım. Olmaz bence.!
şimdilik daha ucuz hapilerle ilgilen biraz yaşın büyüdümü rc modelciliğe geri dönersin. :thumbup:

abiler haklı elindeki v911 i tamir et onunla takıl güzel bir model albilecek duruma gelince alırsın acelen ne ben 18 yaşındayım daha 3 tane küçük model başlangıç helim var

nerde yaptırayım tayip

Furkan Bozacı' Alıntı:
nerde yaptırayım tayip
Furkan,

Ucmaya hazır olarak $ 40 ya da 95 TL satılan bir şeyin neyini kaça tamir ettireceksin.

Bu arada konu gereksiz yerlere gidip, uzuyor. Konuyu KILITLIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...