Bir Aceminin Hava Çekimleri - Selçuk TUNÇER

selcuktuncer

Tecrübeli Uye
Merhabalar,
Hexamı toparladıktan sonra artık hava çekimlerine başladım. İyileştirme çalışmalarım devam etmekte ama zaten sistemin üzerinde NONAME Gimbal ve sj4000 var :coolxf: yani bedavadan biraz pahalı olan bir fpv sistemiyle olabildiğince iyi şeyler çıkarmaya çalışacağım. İzleyeceğiniz videoyu Çatalcanın Kuzey rüzgarlarına kesintisiz her gün maruz kaldığı bir bölgesinden çektim. Orada ikamet ettiğim için hava koşullarını iyi bilirim. Videonun sonuna doğru o Kuzey rüzgarına diklemesine yöneliyorum ve multiyi nasıl sarsıyor göreceğiz. Şimdilik böyle bir başlayalım bakalım, daha güzel görüntülerle buradan video paylaşmaya devam edeceğim.
Not: Multi konfigrasyonunu merak edenler için aşağıda ki linke buyursunlar,

18.07.2015 Çatalca - İstanbul / Rüzgar Kuzeyden Sürekli-Orta Kuvvette
(Video Tarihi Eski Yazıyor-Düzeltmeyi Unutmuşum/Birdahaki videoda düzgün olacak :coolxf: )
1080P İzleyiniz
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selçuk eline sağlık, hiçte öyle acemice falan olmamış bana göre. :thumbup:

Daha ilk video böyleyse devamında çok daha güzel şeyler olacaktır. :halay: :yuppi:

O tarafları biraz biliyorum, abimin bir evi olması sebebiyle. Hala ekiyorlar mı bilmiyorum, bir ara herkes ayçiçeğini bıraktı daha iyi para ediyor diye laleye döndü diye duymuştum. :( Ama ayçiçekleri açtığında çok güzel bir manzara oluyor, sende denk gelmişsindir belki. Bence öyle bir video çok şık olurdu. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Selçuk eline sağlık, hiçte öyle acemice falan olmamış bana göre. :thumbup:

Daha ilk video böyleyse devamında çok daha güzel şeyler olacaktır. :halay: :yuppi:

O tarafları biraz biliyorum, abimin bir evi olması sebebiyle. Hala ekiyorlar mı bilmiyorum, bir ara herkes ayçiçeğini bıraktı daha iyi para ediyor diye laleye döndü diye duymuştum. :( Ama ayçiçekleri açtığında çok güzel bir manzara oluyor, sende denk gelmişsindir belki. Bence öyle bir video çok şık olurdu. ;)

Çok teşekkür ederim abi :saygilar: ABi 11 senedir orda evimiz var. Ayçiçöeği tam gaz devam ediyor. Tarlaların yarısı ayçiçeği hala. Lale hiç görmedim abi oranın havası laleye pek uygun değil rüzgarı ve gece ayazı. Ay çiçekleri ağustosun ikinci haftası itibariyle tamamen açar, şuan açmakta olanlarda var, açanlardan yakınımda olan tarlalara bir ziyarette bulunacağım abi. güzel kareler çıkacak inşallah...

Hadi hayırlı olsun Selçuk :halay: , ilk görüntüyü hexadan nihayet izledik , bence ilk video için gayet güzel ve başarılı :bravo: , müzik seçimlerinde çok güzel , ben de müzik koymak istiyorum ama youtube filtresine takılır diye , vazgeçiyorum.. Tekrar , hayırlı olsun , artık devamı gelir bu görüntülerin....... :thumbup: :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun Selçuk :halay: , ilk görüntüyü hexadan nihayet izledik , bence ilk video için gayet güzel ve başarılı :bravo: , müzik seçimlerinde çok güzel , ben de müzik koymak istiyorum ama youtube filtresine takılır diye , vazgeçiyorum.. Tekrar , hayırlı olsun , artık devamı gelir bu görüntülerin....... :thumbup: :RCKolik:

Teşekkür ederim Hakan abi :halay: youtube da genelde insanların kullandığı muzikleri seçersen sorun olmaz bence. şimdiye kadar denk gelmedi. Bahçeye inecektimde babamın ağaçları doğrarım hem laf yeriz hemde hexaya bişey olur diye cesaret edemedim :laugh:) İnşallah abi daha güzel görüntüler çekeceğim rüzgarın az olduğu bir gün... :thumbup:

Selçuk ellerine saglık kardeşim. Su an bulunduğun yerde internet baglantısı cok kotu ama en kısa sure icinde videoyu mutlaka izleyeceğim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selçuk gelişmeleri keyifle takip ediyorum. Eline sağlık.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Selçuk ellerine saglık kardeşim. Su an bulunduğun yerde internet baglantısı cok kotu ama en kısa sure icinde videoyu mutlaka izleyeceğim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Canın sağolsun Mehmet abi senin. Çok teşekkür ederim yorumlarını bekliyorum :saygilar:

Zafer SAHIN' Alıntı:
Selçuk gelişmeleri keyifle takip ediyorum. Eline sağlık.

Teşekkür ederim Zafer abi :saygilar: Senin tarafından takip edilmek yorum almak onur verir. :saygilar:

Ellerinize sağlık Selçuk Bey çok güzel bir uçuş olmuş devamını bekliyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Furkan Aktaş' Alıntı:
Ellerinize sağlık Selçuk Bey çok güzel bir uçuş olmuş devamını bekliyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Furkan Bey. İnşallah devamı gelecek

Emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

eline emeğine saplık selçuk abi çok güzel bir çekim olmuş

tayip demir' Alıntı:
eline emeğine saplık selçuk abi çok güzel bir çekim olmuş
Sagolasin Tayip kardesim sevgiler...