Bir kaç acemi videosu da benden :)

Hakan SAHBAZ

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son videonun sonu epey bir farklı olmuş :) Inşallah modelde bir sıkıntı yoktur ? Paylaşım için teşekkür ederiz, ellerine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ
Hakan bey videoları bugün izleme imkanım oldu. Elinize sağlık son videonun düşüş kısmı ne kadar kısa sürmüş :D Sorunun sebebi neydi acaba? Sesten motorlar duruyor gibi geldi ama emin olamadım?

Hocam sorun benim takla denememde seri sekilde hareket etmeyip ileri pitch de uzun sure kalmam. Bu manevlarda yeniyim, denemeler yapiyordum. Zaten gormussunuzdur 3 takla birden yapilmaz :D dusmeye basladigi anda yaklasik 10m (3katli bina) yuksekligindeydi videonun sonunu da yavaslattim. O yuzden ses motorlar duruyor gibi cikiyor. Aslinda cok daha hizli bir dusu oldu.

Hımm benim bu konuda çok deneyimim yok daha yeni yeni simülasyon uçuşlarına başladım :lollol: Bana görüntü çok daha yüksek geldi o yüzden düşüş aslında kısa zannettim bir de ses olmayınca motorlar durdu sandım. :lollol: Hareketler için daha yolum var önce leveling olmadan uçuşa çalışıyorum :coolxf:

Malesef ben sizler gibi sabirli degilim. Simulasyon en buyuk eksigim :( Ben de cok tecrubeli degilim. Bir heves ucus modunu angle dan horizon a cevirdim havada sonra olanlar oldu :D duvet videolarda yuksege ciktiklarimda motorlari durdurdugum oldu. Baktim inmiyo :D Vurdum oni :D

• Beğen
Tepkiler: Ali Osman SEVİM