Video Bir zamanlar çok rotorlular ile uçuyorduk.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Sarıkaya

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Yasal zorlamalar yüzünden üç yıl kadar önce multicopter hevesimi bir kenara bırakmıştım.;)
O günkü şartlarda (2015) olanakların el verdiği kadar iyi birşeyler yapmaya çalışmıştım.
Onlarca çekimden bir tanesi olan "Dalaman/Göcek -Pırnaz yörük yayla yürüyüşü"
5 gün sonunda 150 gb çekim sonucu 45 dakikalık bir video çıkmıştı. 3 dakikalık bölümü... Sipsi (minik üflemeli bir çalgı)sesi seven çıkar umarım.:)
(HD ve sesli önerilir.)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli

Ömer Erkan

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Mehmet bey, çekimler çok başarılı olmuş aslında. Ben bu kadar çekebilseydim, vazgeçmezdim. Müzik de cuk oturmuş, severim böyle halk ezgilerini.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Sarıkaya

Mehmet Sarıkaya

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Mehmet bey, çekmler çok başarılı olmuş aslında. Ben bu kadar çekebilseydim, vazgeçmezdim. Müzik de cuk oturmuş, severim böyle halk ezgilerini.
Ömer bey teşekkür ederim. :saygilar:
Sistem pilot ve kamereman gerektiren düzenekti. Kameraman şansım olmadığı için hem çok rotorluyu hemde kamera gimbal' a aynı anda hassas hakim olmak zor oluyordu. Bu yüzden istediğim çekimleri yapamadım. Ayrıca yasal yaptırımlar vs. olaydan soğuma nedeni oldu.:)

• Beğen
Tepkiler: Ömer Erkan