Bixler 2 kargo için hangi kargoyu kullanmalıyız?

turko57

Yeni Uye
Hobbykingden bixler 2 ARF siparişi vermek istiyordum karşıma 3 tane kargo seçeneği cıktı
1.EMS 77$
2.SingPost 39$
3.AirParcel 34$
Yeni başladığım için daha önce sadece EMS yi kullanmıştım ama boşuna 2 kat para vermek istemiyorum o yüzden sizden tavsiye almak istiyorum.
MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bixler 2 kargo için hangi kargoyu kullanmalıyız?

ARF modellerin %100 uçuşa hazır olmadıklarını biliyorsunuzdur inşallah hatırlatma yapayım. Kumandanız falan var mı? Paketin içinde neler eksik o eksik malzemeler sizde var mı?

Ynt: Bixler 2 kargo için hangi kargoyu kullanmalıyız?

Kadir Kurt' Alıntı:
ARF modellerin %100 uçuşa hazır olmadıklarını biliyorsunuzdur inşallah hatırlatma yapayım. Kumandanız falan var mı? Paketin içinde neler eksik o eksik malzemeler sizde var mı?
Biliyorum yanın da verilen motor güçsüz geldi başka bir motor ve 40 amp ESC alicam T9X kumandam var

Yokmu bilgisi olan

Mert Akgöl' Alıntı:
Yokmu bilgisi olan

Yılbaşında yaşanan LIPO gönderme problemi ve sonrasında ortaya çıkan genel kargo geçikmeleri önces, HK tüm siparişlerimde en ucuz kargo seçeneğini seçiyordum.

Takip edebildiğim kadarı ile kargolar kısmı olarak düzeldi. Ama insanlar genelde EU Stoklarından alınan malzemelerin daha hızlı geldiğini söylüyorlar. Bu kit ve alacaklarınız eğer EU stoklarında var ise ve kargo çok az yüksek ise, EU stoklarından sipariş etmenizi öneririm.

Bunun harici paket büyük olacağı için fatura bedeli ne olursa olsun, mutlaka gümrük çıkacaktır, karşınıza bunu da dikkate alarak sipariş vermeni tavsiye ederim ;)

Ynt: Ynt: Bixler 2 kargo için hangi kargoyu kullanmalıyız?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yılbaşında yaşanan LIPO gönderme problemi ve sonrasında ortaya çıkan genel kargo geçikmeleri önces, HK tüm siparişlerimde en ucuz kargo seçeneğini seçiyordum.

Takip edebildiğim kadarı ile kargolar kısmı olarak düzeldi. Ama insanlar genelde EU Stoklarından alınan malzemelerin daha hızlı geldiğini söylüyorlar. Bu kit ve alacaklarınız eğer EU stoklarında var ise ve kargo çok az yüksek ise, EU stoklarından sipariş etmenizi öneririm.

Bunun harici paket büyük olacağı için fatura bedeli ne olursa olsun, mutlaka gümrük çıkacaktır, karşınıza bunu da dikkate alarak sipariş vermeni tavsiye ederim ;)
malesef EU deposunda yokmuş gümrüğe takılırsa illa vergi ödememmi gerekiyor