Bixler 2 sizce nasıl ?

• Konbuyu başlatan DuzceLy
  • Başlangıç tarihi
  • 1,355
D

DuzceLy

Guest
Sa ;

Arkadaşlar bu bixler 2 benim çok hoşuma gitti bunu en uyguna nereden alabiliriz ? Birde orjinalinde neler ile geliyor sitelere bakıyorum hep içindeki ekipmanları ayrıca satıyorlar neden böyle ?

Birde orjinalinde falan fpv özelliği mevcutmudur ? mesafesi nekadardır orjinalinde bilen var mı *

Bixler 2 sizce nasıl ?

Hobbyking e bakabilirsiniz orda var. Bakarken yanında bixler 2 -RTF tarzı yazana bakın. İçinde herşey oluyor uçuşa hazır model

Edit:

Yurtdışı sipariş ile ilgili konuları okumanızı tavsiye ederim. Bunun kargo parası var gümrük parası var. Hızlı kargo ile alırsanız bazı kargolar depoda bekleme parası alıyormuş

Bixler 2 sizce nasıl ?

Kadir Kurt' Alıntı:
Hobbyking e bakabilirsiniz orda var. Bakarken yanında bixler 2 -RTF tarzı yazana bakın. İçinde herşey oluyor uçuşa hazır model
hmm teşekkürler okadar aramama rağmen trde satan biryer göremedim tutulmuyormu bu planör ?

Bixler 2 sizce nasıl ?

OkanAtakan' Alıntı:
hmm teşekkürler okadar aramama rağmen trde satan biryer göremedim tutulmuyormu bu planör ?
Önceki mesajımı düzenlemiştim link var orda. Bu model tr de satılmıyor belki 2. El bulunur. Benim kendi görüşüm epo model uçaklar çok fazla 2. El olarak alıcı bulmuyor. Herkes alıyor uçuyor kit kırılınca yenisini yapıyor yada başka kit alıyor. 2. El satilanlarda var ama onlarda temizse satılıyor

Bixler 2 sizce nasıl ?

Kadir Kurt' Alıntı:
Önceki mesajımı düzenlemiştim link var orda. Bu model tr de satılmıyor belki 2. El bulunur. Benim kendi görüşüm epo model uçaklar çok fazla 2. El olarak alıcı bulmuyor. Herkes alıyor uçuyor kit kırılınca yenisini yapıyor yada başka kit alıyor. 2. El satilanlarda var ama onlarda temizse satılıyor
Hmm ;

Required:
8 x AA battery for transmitter
2 x 9g servo for flaps (optional)
1 x Servo Reverser if using optional flaps

Onda bile bunlar gerekli demiş.

Trde satılan uçaklara bakıyorum çoğunda kumanda v.s yok ben yurt dışından kumanda getirteceksem uçağıda ordan alırım daha uyguna gelir neden böyleki..

Birde ;

Burda 1.1 versiyonu ben bakıyorum videolara hep fpv kamera + normal kayıt kamera var ama burda gözükmüyor defaultunda yok galiba ?

Bixler 2 sizce nasıl ?

OkanAtakan' Alıntı:
Hmm ;

Required:
8 x AA battery for transmitter
2 x 9g servo for flaps (optional)
1 x Servo Reverser if using optional flaps

Onda bile bunlar gerekli demiş.
Kumandaya 8 tane pil gerekli diyor kalem pilin kutu içinde olmaması normal kendiniz alırsınız.
Diğerlerde flap için servo lazım diyor flap zaten şimdilik gerekmez bunlar olmadan uçak uçar almanıza gerek yok. Diğer uçaktaki kameralarda fpv için o başka konu

Bixler 2 sizce nasıl ?

Kadir Kurt' Alıntı:
Kumandaya 8 tane pil gerekli diyor kalem pilin kutu içinde olmaması normal kendiniz alırsınız.
Diğerlerde flap için servo lazım diyor flap zaten şimdilik gerekmez bunlar olmadan uçak uçar almanıza gerek yok. Diğer uçaktaki kameralarda fpv için o başka konu

Bixler 1.1 versiyonunda Foam Glue or Med~Thick Cyno with Activator bunuda almam gerektiğini söylemiş bu nekiş yapıştırıcı falanmı

birde bu bixler 1.1 de nekadar menzil var ki ?

Bunlarda tekerlek flanda yok düzgünce indiremessen kırılıyor :(

Adamlar quad olarka yapmışlar :D

Buda bixler 1.1

bunu nasıl oraya kadar çıkarıyorlar default olanı okadar gitmez değilmi ? kumandayımı dğeiştiriyorlar