Blade mcpx kuyruk problemi

ogulcanacar

Tecrübeli Uye
Arkadaslar mcpx ani gaz vermelerde kuyrugu hemen kaciriyor ve bu kacma az buz degil kumanda ayarlarini manuale gore yaptim problem devam etti gyro ayarlariyla oynadim kumandadan ama sonuca ulasamadim daha once bu problemi yasayan yada cozumunu bilen varmidir?

ogulcan acar' Alıntı:
Arkadaslar mcpx ani gaz vermelerde kuyrugu hemen kaciriyor ve bu kacma az buz degil kumanda ayarlarini manuale gore yaptim problem devam etti gyro ayarlariyla oynadim kumandadan ama sonuca ulasamadim daha once bu problemi yasayan yada cozumunu bilen varmidir?
Hayırdır Ogulcan, bunu ne zaman aldım :eek: ??? Bu hangi versiyon mCPx V1 mi yoksa V2 mi ?

Sıfır mı aldın yoksa 2. el mi ? Malum fırçalı motor, kuyruk motoru ömrünü bitirmiş olabilir mi ?

Ynt: Blade mcpx kuyruk problemi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırdır Ogulcan, bunu ne zaman aldım :eek: ??? Bu hangi versiyon mCPx V1 mi yoksa V2 mi ?

Sıfır mı aldın yoksa 2. el mi ? Malum fırçalı motor, kuyruk motoru ömrünü bitirmiş olabilir mi ?
Abi verdigin linkteki ilk resimdekinin aynisi bilmiyorum versiyon 1 mi 2 mi erhan abiden almistim 1 ay once falan kuyruk motoru calisiyo ama bilemiyorum tabi omrunu tamamlamismidir :)

ogulcan acar' Alıntı:
Abi verdigin linkteki ilk resimdekinin aynisi bilmiyorum versiyon 1 mi 2 mi erhan abiden almistim 1 ay once falan kuyruk motoru calisiyo ama bilemiyorum tabi omrunu tamamlamismidir :)
O zaman Erhan gerekli açıklamayı yapacaktır zaten :) ;)

Ynt: Ynt: Blade mcpx kuyruk problemi

O zaman Erhan gerekli açıklamayı yapacaktır zaten :) ;)
Erhan abi bi arkadasi adina satiyodu abi kendi modeli degildi konusmustum zaten hic kullanmadigi icin yorum yapamadi erhan abide :)

O zaman kuyruk motorunu değiştir, V922 motoru uyuyordu diye hatırlıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

O zaman kuyruk motorunu değiştir, V922 motoru uyuyordu diye hatırlıyorum

Yani kumanda ayarlariyla bi alakasi yok abi cozum motoru degistirmek ?

ogulcan acar' Alıntı:
Yani kumanda ayarlariyla bi alakasi yok abi cozum motoru degistirmek ?
Manual göre yaptığına göre ne yazık ki fiziki olarak motorun değişmesi gerekecek :)

Manual göre yaptığına göre ne yazık ki fiziki olarak motorun değişmesi gerekecek :)

Peki abi bu modeli BL yapmak.icin hangi upgarrdler lazim bilgin varmi

Benim V922 de kuyruk kaçmaya başlayınca değiştirmiştim ve düzelmişti. Acaba bir uçuştan sonra el değmeyecek kadar ısınıyormu kuyruk motoru?

Cahit Kaş' Alıntı:
Benim V922 de kuyruk kaçmaya başlayınca değiştirmiştim ve düzelmişti. Acaba bir uçuştan sonra el değmeyecek kadar ısınıyormu kuyruk motoru?
Yok cahit abi oyle bi isinma falanda yok ama en iyisi motoru degistirip problemi cozmek :)

Evet varmi elinde v922 kuyruk motoru olan :)

ogulcan acar' Alıntı:
Peki abi bu modeli BL yapmak.icin hangi upgarrdler lazim bilgin varmi
Bence bunu böyle kullan. Fırçasız olarak sana BL modelini alalım :)

Bence bunu böyle kullan. Fırçasız olarak sana BL modelini alalım :)

Abi aslinda ona da baktim ama fiyat olarak biraz pahali geldi 130x te var zaten bunu yapabilirsem.yapicam yada temiz bi ikinci el BL aramaya baslicam :)

Ben de var 3 kanallı helikopterden kalma motor. Bu forumda okumuştum o v922 sine oyuncak helikopter motoru takmış. v922 ye olduğuna göre sizin helikoptere de olur :D Iftardan sonra fotoğraf atarım :)

Kadir Kurt' Alıntı:
Ben de var 3 kanallı helikopterden kalma motor. Bu forumda okumuştum o v922 sine oyuncak helikopter motoru takmış. v922 ye olduğuna göre sizin helikoptere de olur :D Iftardan sonra fotoğraf atarım :)
Merakla bekliyorum kadir bey :)