Bolvadin Kemerkaya köyü gopro hero3 black fotoğraflar. 11.06.2016

Mevlüt yılmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Hafta sonu memleketime gitmiştim. Köydeki arkadaşlarla kısa bir phantomla uçuş yaptım. Hava çekimi konusunda başarılı sayılmam ama resimler hoşuma gittiği için paylaşıyorum.
Köyümüz 2000 nüfuslu fakat şu dönemde 500-600 nüfusa sahiptir. Çoğunluk yurt dışında. Ağustos ayında kalabalık olur. Ayrıca merasıyla ovasıyla bol miktarda uçuş yapabileceğimiz alan mevcuttur.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mevlüt abi paylaşım için teşekkürler. Resimler gerçekten güzel. Köy de bana hiç köy gibi gelmedi :D Gayet düzenli tertipli bi belde sanki :)

Ellerine sağlık Mevlüt %p :thumbup:

Eline sağlık Mevlüt abi. :thumbup: Bende Şafak'a katılıyorum, çok düzenli bir yapılaşma var. Pek alışık olmadığımız birşey malesef Türkiye'de. ???

Fotoğraflar çok güzel çıkmış bence de, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

Güzel çekimler olmuş Mevlüt abi :)
Haftasonu burda değilimde önümüzdeki hafta içi burda olursanız uçuşa bekleriz :)

En son fotoyu çok beğendim. Ben de köy dediğiniz zaman kesinlikle böyle bir imar planı beklemezdim.

Ama cetvelle çizilmiş yollar, bizim alıştığımız köy kavramına ters bence, yine de benim de köyüm böyle muntazam olsa mutlu olurdum tabi :)

Dragonfly...

Kadir Kurt' Alıntı:
Güzel çekimler olmuş Mevlüt abi :)
Haftasonu burda değilimde önümüzdeki hafta içi burda olursanız uçuşa bekleriz :)

Temuz ve Ağustos ayı olmak üzere iki ay boyunca bılvadinde olacağım Kadir. İnşallah bir buluşma yaparız.

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Mevlüt abi paylaşım için teşekkürler. Resimler gerçekten güzel. Köy de bana hiç köy gibi gelmedi :D Gayet düzenli tertipli bi belde sanki :)

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Mevlüt abi. :thumbup: Bende Şafak'a katılıyorum, çok düzenli bir yapılaşma var. Pek alışık olmadığımız birşey malesef Türkiye'de. ???

Fotoğraflar çok güzel çıkmış bence de, paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:
Emre Kaman' Alıntı:
Eline saglik abicim [emoji4]
Ercan ÇINAR' Alıntı:
En son fotoyu çok beğendim. Ben de köy dediğiniz zaman kesinlikle böyle bir imar planı beklemezdim.

Ama cetvelle çizilmiş yollar, bizim alıştığımız köy kavramına ters bence, yine de benim de köyüm böyle muntazam olsa mutlu olurdum tabi :)

Dragonfly...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Köyümüz Önce devlet tarafından planlanarak standart evler yapılmış evlerin ücreti 20 yıl taksitle devlere ödenmiştir. Sonraki yıllarda imkanı olan o evleri yıkıp yerine yenisini yapmışlar. Eskişehir Konya yolu 130. Km sindedir. Yaz döneminde yolu düşen veya imkanı olan herkesi bekler misafir edebilirim.

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Temuz ve Ağustos ayı olmak üzere iki ay boyunca bılvadinde olacağım Kadir. İnşallah bir buluşma yaparız.
Baya süre varmış. Konuşup ayarlarız Mevlüt abi :)
köyde baya yeşillikmis. Bizim köy aklıma geldide arada fark var :D

Fotoğraflar güzel olmasının yanında köyde çok güzel daha çok ilçeye benziyor.

güzel paylaşım teşekkürler %p