Brain' de 6 Kanal Kumanda ile RESCUE Ayarı Nasıl Yapılır ?

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bazı arkadaşlarımızın kullandığı kumandalar da yeterli kanal sayısı bulunmayabiliyor. Tevfik abimizin elindeki Spektrum DX6 benzer durum söz konusuydu.

Bu konumuzda 6 kanal bir kumanda kullanarak "Resue" özelliğini nasıl aktif yaparız bunu açıklamaya çalıştık :RCKolik:

Ilgili Konular:
Brain da Tüm Fonksiyonlar için Kaç Kanal Gerekiyor ? Kanal Atamalari Nelerdir?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Abi eline sağlık .... Bir şey de benim aklıma takıldı bu flying setupları idle up tuşuna nasıl bağlıyoruz? dx8 var bende,

kadir kocaman' Alıntı:
Mehmet Abi eline sağlık .... Bir şey de benim aklıma takıldı bu flying setupları idle up tuşuna nasıl bağlıyoruz? dx8 var bende,
Bu sorunu cevabini da diger konumuzda bulabilirsin Kadir ;)

Brain da Tüm Fonksiyonlar için Kaç Kanal Gerekiyor ? Kanal Atamalari Nelerdir?

Mehmet bey çok çok teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık. :thumbup: Benim için bu video çok iyi oldu , arkadaşlarımda 8 yada 9 kanal kumanda olduğu için 6 kanal kumanda ile bu işi nasıl yapacağımızı çözememiştik. :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Mehmet bey çok çok teşekkür ederim, elinize emeğinize sağlık. :thumbup: Benim için bu video çok iyi oldu , arkadaşlarımda 8 yada 9 kanal kumanda olduğu için 6 kanal kumanda ile bu işi nasıl yapacağımızı çözememiştik. :saygilar:
Mumkun oldugunca isin teknigini de aciklama calisinca videolae birazcik uzun oluyor :embarras: ama faydali olabiliyorsak ne mutlu bize Abi :saygilar:

Yine faydalı bir çalışma. Teşekkür ederiz Mehmet abi. :bravo:
Rescue candır bu arada :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasil Tevfik Abi, ayarlari yapabildin mi ? Bir sikinti var mi ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nasil Tevfik Abi, ayarlari yapabildin mi ? Bir sikinti var mi ?

Mehmet bey videonuzu izleyerek ayarı doğru yaptığımı düşünüyorum, yinede alana gittiğimde bilen arkadaşlara kontrol ettireceğim. Tekrardan teşekkür ederim. :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Mehmet bey videonuzu izleyerek ayarı doğru yaptığımı düşünüyorum, yinede alana gittiğimde bilen arkadaşlara kontrol ettireceğim. Tekrardan teşekkür ederim. :saygilar:
Tevfik abi ne yaptınız ? Uçtunuz mu hafta sonu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet bey, birkaç haftadır iş dolayısıyla buluşmaya gidemedim. Bu arada birkaç gün önce 8 kanal yeni kumanda aldım. Ama henüz ayarlar için zaman bulamadım. Sıfır Spektrum dx8 gen2 aldım.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
...Sıfır Spektrum dx8 gen2 aldım.

Hayırlı olsun Tevfik abi, güzel bir kumanda almışsın güle güle kullan. :thumbup:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Mehmet bey, birkaç haftadır iş dolayısıyla buluşmaya gidemedim. Bu arada birkaç gün önce 8 kanal yeni kumanda aldım. Ama henüz ayarlar için zaman bulamadım. Sıfır Spektrum dx8 gen2 aldım.
Abi yeni kumanda hayırlı olsun :thumbup:

Teşekkür ederim.

Sağolasın Mustafa. :)