Bu Hobiye yeni başlamak istiyorum.

Enes Ergören

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Evet arkadaşlar ben bir Rc Helicopter almak istiyorum. Fakst ne alacağım karar veremedim biraz büyük olup uzaklaşıp yüjselebileceğim birşey istiyorum. WLToys v913 boyutunda öneriniz varmı ?

Yol yakınken vazgeç! :laugh:
Bu yol yol değil! Masraflı iştir...
Şaka bir yana, benim de iki adet helikopterim var aynısından. Kısa süre sonra sıkıldım. Multikopter yaptım bir kaç tane, ondan da sıkılmak üzereyken uçakla tanıştım. Hiç bir şey yerini tutmaz artık benim için. :saygilar:

Wltoys ürünlerinin büyüklüğüne aldanıp da alayım demeyin sakın. WLToys v913 4 kanal bir oyuncak olup kesinlikle tavsiye etmiyor ve ne yazık ki sorunlarında forumda destek veremiyoruz. Neden derseniz.

Fırsat buldukça aşağıdaki konulara mutlaka göz atıp okuyun. Model seçimimde acele etmeyin. İlerleyen günlerde bilginiz arttıkça ilk model konusunu yeniden konuşuruz.

• Beğen
Tepkiler: ishak parmak
Wltoys ürünlerinin büyüklüğüne aldanıp da alayım demeyin sakın. WLToys v913 4 kanal bir oyuncak olup kesinlikle tavsiye etmiyor ve ne yazık ki sorunlarında forumda destek veremiyoruz. Neden derseniz.

Fırsat buldukça aşağıdaki konulara mutlaka göz atıp okuyun. Model seçimimde acele etmeyin. İlerleyen günlerde bilginiz arttıkça ilk model konusunu yeniden konuşuruz.

Abi şu an bence yeterince bilgim var senin attığın yazıları okudum. Sağol ve youtube'den 5 6 tane video izledim temel olarak 6 Kanal helikopterlerin çalışma prensibini anladım. Senin önerebileceğin biraz büyük uygun fiyatlı bir model varmı ? Sonuçta tecrübelisindir. :)

Abi şu an bence yeterince bilgim var senin attığın yazıları okudum. Sağol ve youtube'den 5 6 tane video izledim temel olarak 6 Kanal helikopterlerin çalışma prensibini anladım. Senin önerebileceğin biraz büyük uygun fiyatlı bir model varmı ? Sonuçta tecrübelisindir. :)
Dolar kuru ve öğrenci olduğunu düşünürsek, şu an sıfırdan başlıyor olsam şu yolu izlerdim (modelin büyüklüğüne takılmadan 6 kanal model uçurma hedefiyle :D )

1- Hemen bir USB sim kumandası alıp, PC sim kurup 6 kanal sim derslerine başlardım.
2- 1 ay çalışıp temel seviye gelince de RTF (pil, kumanda, şaj ve heli dahil) 6 kanal micro heli alır, simdeki hareketleri gerçek hayatta test ederdim
3- 3-5 ay içerisinde para biriktirip, gerçek kumanda, şarj cihazı ve 450 veya daha üzeri bir sınıf 6 kanal model alırdım.

Bu arada simulatör kullanamam Bilgisayarımda sadece temel şeyleri yapabiliyorum hiçbir oyunu cs 1.6 bile kaldırmıyor(Bilgisayar müh 1. , 2. Sınıf için açılabilen bir bilgisayar yeterli.)ondan dolayı simulatör kullanamıcam ;(

Bu arada simulatör kullanamam Bilgisayarımda sadece temel şeyleri yapabiliyorum hiçbir oyunu cs 1.6 bile kaldırmıyor(Bilgisayar müh 1. , 2. Sınıf için açılabilen bir bilgisayar yeterli.)ondan dolayı simulatör kullanamıcam ;(
Bu iş simsiz kesinlikle olmaz. Şu yazılımı kurmayı dene. Muhtemelen çalışacaktır.

Phoenix 4

Eğer açılmazsa bence bu hobiye girişi ertele, parana yazık olur, söylemedi deme :D

NOT: Özel mesaj olarak indirme linkini gönderiyorum. Umarım linkler hala sağlamdır.

• Beğen
Tepkiler: Enes Ergören