Burdur 19.07.2015

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Bayramın 3. günü tüm ziyaretlerimizi bitirdikten sonra , ailece kendimize zaman ayıralım dedik ve münkün olan en erken saatte , uçuş sahasına vardık , eşim sahanın halinden ve sıcaktan pek memnun kalmasa da , pillerimi bitirene kadar sabır gösterip , yine destek verdi sağolsun. :thumbup:
Burada bugün acayip bir hava vardı , daha doğrusu son 4-5 gündür aynı hava oldu, sıcak bir hava ve hafif denilemeyecek kadar rüzgar hakimdi.Doğrusu ben 450 için bayağı endişelendim uçuramam diye ama , normal modda uçtuğum için , sıkıntı olur diyordum , iyi kötü uçtuk ve üstüne bir de 250 uçurdum :laugh: Aslında ortalama 4'er pil uçtuk ama hepsi aynı sayıldığı için diğerlerine çekim yapmadık
Doğru düzgün bir foto çekenimiz de olmadığı için bu sefer foto koyamıyorum , videolar da benim şansımdan mıdır , çekenlerin sıkılmasından mı bilinmez , çok düzgün olmamışlar...Zaten rüzgarı sesten anlayacaksınız , bazen öyle hızlandı ki , videoların tümündeki sesler bozuk olmuş malesef :( , bu sebeple kısık sesle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar...Ha öyle izlenecek canım canım pilotaj da yok ortada ama , forum öyle sakinleşti ki son bir haftadır , bari hareket olsun babında koyuyorum videoları..İyi seyirler arkadaşlar , RCkolik Burdur şubesi imkanları dahilinde yayına devam ediyor..... :halay: :halay: :bravo:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Trex 250 eve dönüş uçuşu , o sert rüzgara rağmen modelin uçuşu gerçekten hoşuma gitti...Yine normal mod uçtuğum için bazen havada asılı kaldı , indirmek için çabaladım biraz desem yalan olmaz... :D Bu arada Tarotu da sevdim , rüzgarı arkamızdan çok sert almamıza rağmen , kaçırma , yalpalama , vag , zart zurt birşey yapmadı şükür.... :lollol:

Burdur 19.07.2015

Bu bayram gidemedim Burdura :( çok özledim köyümü. bu senede gidecek gibi değilim.

Uçuşlarınız içinse çok eglenceli bir gün olmuş diyorum bravo :RCKolik: bende bu bayram iki defa uçuş yapabildim 20 şer dakikadan. buna da şükür...

Burdur 19.07.2015

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Vay Hakan bayağı ortaya karışık zengin bir uçuş olmuş.[emoji106] [emoji4]

Napalım kaptanım , 3D yapamıyoruz , bizim uçuşlar zaten hep ortaya karışık... :laugh:

Selçuk TUNÇER' Alıntı:
Bu bayram gidemedim Burdura :( çok özledim köyümü. bu senede gidecek gibi değilim.

Uçuşlarınız içinse çok eglenceli bir gün olmuş diyorum bravo :RCKolik: bende bu bayram iki defa uçuş yapabildim 20 şer dakikadan. buna da şükür...

Sağlık olsun Selçuk , gün gelir memleket hasretini de giderirsin inşallah , bu sene olmamış ,seneye olur ...
Uçuş yapmışsın en azından , onu yapamamak da vardı..
Naçizane tavsiyem , eğer anne baba sağ ise , çok bayramı falan da bekleme sıla-ı Rahim için , sağlıklarında kıymetlerini bilmek gerek.Annem geçen Eylül ayında vefat etti , bu bayram net anladım , artık hiç bir bayramım eskisi gibi tatlı ve neşeli geçmeyecek, hep bir yanım eksik , hep bir yanım boş... :(
Canın sağolsun Selçuk kardeş , buna da şükür , her zaman şükür... :saygilar:

Burdur 19.07.2015

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Napalım kaptanım , 3D yapamıyoruz , bizim uçuşlar zaten hep ortaya karışık... :laugh:

Sağlık olsun Selçuk , gün gelir memleket hasretini de giderirsin inşallah , bu sene olmamış ,seneye olur ...
Uçuş yapmışsın en azından , onu yapamamak da vardı..
Naçizane tavsiyem , eğer anne baba sağ ise , çok bayramı falan da bekleme sıla-ı Rahim için , sağlıklarında kıymetlerini bilmek gerek.Annem geçen Eylül ayında vefat etti , bu bayram net anladım , artık hiç bir bayramım eskisi gibi tatlı ve neşeli geçmeyecek, hep bir yanım eksik , hep bir yanım boş... :(
Canın sağolsun Selçuk kardeş , buna da şükür , her zaman şükür... :saygilar:

Başın sağolsun abi. Yok hakan abi Anne Baba sağ çok şükür istanbulda yakınız zaten, akrabalar var köyde ve ben köy tatillerini seviyorum hep beraber birlik beraberlik ve temiz hava mutluluk veriyor bana. Bebekten dolayı bu sene gidemedik.

evet uçuş yaptım inşallah videolarımı koymaya başlayacağım. titreşimleri gidermeye çalışıyorum, hava çekimlerim oldu ama görüntüler iyileşene kadar koymuyorum, bu hafta koyacağım artık...

Burdur 19.07.2015

Ellerinize sağlık. Harika buluşma olmuş. :)

Hakan abi uçuşlarını beğendim.Modellere olan hakimiyetin gözle görülür derecede artmış. 250 dfc tekrardan hayırlı olsun. :thumbup:

Ömer kardeşimizinde ellerine sağlık. Genç,yetenekli, cesaretli ve risk almayı seven pilotlara ihtiyacı var memleketin. :)

Burdur 19.07.2015

Hakan abi tek kelime ile süpersiniz. :bravo:

Abi senin uçuşlarda ve modellerde muazzam bir ilerleme var. :thumbup:

250 sınıfı kadar beni korkutan bir heli yoktur, senin bu işte usta olduğunun kanıtıdır bence. :saygilar:

Bende bu aralar işler kesat. :laugh: Ramazan falan derken 2 aydır doğru dürüst uçuşum yok. :(

Korkuyorum bu gidişle uçakçı falan olacağım diye, kendime gelmem lazım biran önce. :lol: :lol: :lol:

Burdur 19.07.2015

Arda Erkan' Alıntı:
Ellerinize sağlık. Harika buluşma olmuş. :)

Hakan abi uçuşlarını beğendim.Modellere olan hakimiyetin gözle görülür derecede artmış. 250 dfc tekrardan hayırlı olsun. :thumbup:

Ömer kardeşimizinde ellerine sağlık. Genç,yetenekli, cesaretli ve risk almayı seven pilotlara ihtiyacı var memleketin. :)

Ardam çok sağol , ünite kurulum ayarlarındaki yardımın sayesinde 250 gerçekten stabil oldu , o yüzden fazla bir pilotaj gerekmedi desem yalan olmaz , yoksa biliyorsun 250 ayarı biraz bozuk olursa affetmezdi benim gibi çaylağı... :lollol: :lollol:

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi tek kelime ile süpersiniz. :bravo:

Abi senin uçuşlarda ve modellerde muazzam bir ilerleme var. :thumbup:

250 sınıfı kadar beni korkutan bir heli yoktur, senin bu işte usta olduğunun kanıtıdır bence. :saygilar:

Bende bu aralar işler kesat. :laugh: Ramazan falan derken 2 aydır doğru dürüst uçuşum yok. :(

Korkuyorum bu gidişle uçakçı falan olacağım diye, kendime gelmem lazım biran önce. :lol: :lol: :lol:

Bunu hakedilmiş bir övgüden ziyade , oldukça mütevazı yapılmış bir iltifat olarak yorumluyorum Türkerim , bilhassa senin gibi bir pilottan duymak ayrı bir sevinç kaynağı.Sayenizde birşeyler yapmaya gayret gösteriyorum işte , 250 benim de az uykularımı kaçırmadı :lollol: , bir uçuramasaydım , bak sen yaygaraya o zaman , Align'i yerin dibine batıracaktım :lol:
Bu sıralar hakikaten seni ayrı bir yoğun sanıyoruz Türker'im , pek uçuşlarını göremedik , ramazan durgunluğuna verdim ben yoksa Doruk ayaklandı da , üzerindeki baskıyı iyice artırdı mı... :lol: Yani demiş olabilir ya helikopterler ya Bennnnn diye.... :lollol:
Aman abi helileri ihmal etme , yoksa sen uçakçı olursan biz ne yaparız , koca memlekette kaç kişi var adam gibi heli uçuran , Sen'den artık bir atak bekliyoruz..... :thumbup: :halay:

Burdur 19.07.2015

Öncelikle paylaşım ıcın tesekkur ederiz Hakan'ım ellerinize , emeginize saglık.

Su an ıcın bulunduğum yerde ne yazık ki bağlantı hızı EDGE. Hal böyle olunca video seyretmek yalan oluyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Burdur 19.07.2015

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle paylaşım ıcın tesekkur ederiz Hakan'ım ellerinize , emeginize saglık.

Su an ıcın bulunduğum yerde ne yazık ki bağlantı hızı EDGE. Hal böyle olunca video seyretmek yalan oluyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ziyanı yok Mehmedim , zaten görülmeye değer pek birşey de yok , inşallah bu taraflara yolun düşerse , ya da ben o taraflara gelirsem , beraber uçup açılırız , canlı canlı da görürsün...Tatilin tadını çıkar... :halay:

Burdur 19.07.2015

Hakan abi elinize sağlık. Tarot mini titana yakışır bence :) :)

Burdur 19.07.2015

Maşallah Hakan abi sen zaten bu işi çözmüşsün , alan turları scale scale atılmaya başlanmış sanki :saygilar: