Davet Büyük Bursa havacılık festivali.

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar geçen hafta sonu, Bursa Yunuseli havaalanında yeni mekanımızın açılışını yaptık, eylenceli güzel bir gün geçirmiş olduk.

Aslında bu açılış kendi aramızda olacaktı ama samimi olduğumuz arkadaşlarımızla sohbet muhabbet arasında Buyrun sizde gelin diyince, Balıkesir'den Emre yolcu ve Emrah Diler , İstanbul'dan Cem Yolcubal'da sürpriz bir şekilde katılım gösterdi neticede harika bir gün geçirdik ve tadı damağımızda kaldı.

Şimdi asıl açılış olan 19 ve 20 Ekim'de tüm RCKolik ekibini aramızda görmekten mutluluk duyarız. Elektrik su, tuvalet tüm imlanlarımız olacaktır ve festival 2 gün sürecektir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şimdiden sözünü aldığımız katılımcılar şöyle :

Dinçer Sarıeren-(Bursa)
Bahadır Cengiz - (Bursa)
Cem Yolcubal - (İstanbul)
Emre Yolcu - (Balıkesir)
Emrah Dilar- (Balıkesir)
Kağan Kazancı - (Manisa)
Doğukan Ocak %70 (Ordu)
Ömer Erkan - (Kocaeli)
Mehmet Küçüksarı - (Kocaeli) (cumartesi tek gün)

Yeni katılımcılar oldukça liste yenileceketir, sadece heliciler değil alanımız gerçek bir pist olduğu için her türlü model uçak uçurmak için uygundur ve uçakçılar yoğunlukta olacaktır.

Sümer abi ve Özgür abiyi de aramızda görmek isteriz ayrıca...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ali, beni de yaz. Bir aksilik olmazsa ben de oradayım.
Zaten orası benim lise yıllarımda serbest uçuş planör uçurduğum, ayrıca 2000 yılında uçağımı ilk sağlam yere indirdiğim ve ilk moleküllerine ayrılan kırım yaptığım yerdir.

Ali, beni de yaz. Bir aksilik olmazsa ben de oradayım.
Zaten orası benim lise yıllarımda serbest uçuş planör uçurduğum, ayrıca 2000 yılında uçağımı ilk sağlam yere indirdiğim ve ilk moleküllerine ayrılan kırım yaptığım yerdir.
Tamamdır abim ?

Festivalin son haftasından bir güncelleme yapmayım, maalesef listeden Doğukan ocak, katılamayacak.

Emre iki gün Kağan kazancı pazar günü olmak üzere katılım gösterecektir.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari