Büyük Çankırı Buluşması. :)

ServoServet

Havada Özgürce :)
Böyle bişey olsada gelsek. Biraz kırsal diye küçümsemeyin. Davetlimsiniz. :D

Neden küçümseyelim Servet bey. Kimbilir belki bahara oraya da geliriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok sevdiğiniz bi hobiye çevrenizdeki kimsenin ilgi göstermemesi nasıl bi duygu bilemezsiniz. Durun bi bataryam daha var deyince milletin yüzü düşüyo. Hadi uçurda gidelim moduna giriyolar. :D. Gelirseniz burdada yaygınlaşır belki. Elimden geldiğince iyi ağırlamaya çalışırım. :D

Selamunaleyküm kardeşim bende çankırılıyım ne demek istediğini cok iyi anlıyorum oyuncak gözüyle bakıyo çoğu insan hobiden bihaber insanlar geçim sıkıntısı içerisinde verdğimiz paralar duyulunca aptal muamelesi görüyoruz ankarada yaşıykrum ama buradada durum aynı inşallh çankırıya gelirsem uğrarım mutlaka

selamlar servet, bende bir adım ötedeyim bir kaç kişi olunursa gelebilirim,bu kış girmeden

Ne demek başım üstüne. 5 güne kadar bi ev taşıyorum. Sonra her zaman beklerim. :saygilar: Koca şehirde kendimi tek başıma hissetmeye başladım. :)

Gelinir Çankırıya'da neden gelinmeyecekmiş. :)

Hiç ummadığınız bir zamanda bir modelciyle karşılaşabilirsiniz, en kötü ihtimalle etrafınızdaki sevdiğiniz insanları modelci yapmaya çalışın derim. :laugh:

İllaki bu virüsü kapacak birileri vardır çevrenizde. :RCKolik:

Türker abi. Babam zaten olayın özüne karşı. Ben köyde falan uçurunca, ta ergenlik çağımdaki bakışları hiç değişmeden duruyo. Okudum. Meslek sahibi oldum. Ne dediyse yaptım. Ama bi bahane bulsa hemen azarlayacak. :laugh: Allah göstermesin işten falan atılırsam diyeceği laf hemen belli. Kayın pederim aksine biraz ılıman bu konuda ama yukarıda söylediğim gibi ömrü sadece tek batarya kadar. :D Sözüm meclisten dışarı (çevremdekiler böyle) 657 tayfası biriktirmeyi çok seviyo. Onlarda masrafları duyunca kaçışıyolar hemen. ;D

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Çankırıda olan varsa görüşelim buluşmalar uçuşlar yapalım 1 senedir çankırıdayım ama bu hobiye uğraşan kimseyi göremedim. 2 kişi olsak bile yeter varsa çankırıdan yazımı okuyan ses versin lütfen

Çankırıda olan varsa görüşelim buluşmalar uçuşlar yapalım 1 senedir çankırıdayım ama bu hobiye uğraşan kimseyi göremedim. 2 kişi olsak bile yeter varsa çankırıdan yazımı okuyan ses versin lütfen
Çankırı AA muhabiri bizden. Buluşursanız söyleyeyim de haber yapsın

İsmi nedir şu an izindeyim dönünce iletişime geçeyim iki kişilik dev bir buluşma yapalım

Bizle alakası var mı :)