CANLI YAYIN : Bugün Saat 21:30 - 3D Baskı kalıp ile cam elyafı epoksi kompozit parça üretimi - Kalıp Açılışı

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Uçak
Yapılan teknik değerlendirmeler sonucunda kalıbı bu akşam Türkiye saatiyle 21:30 'da açmaya karar verdik :RCKolik::thumbup: (korkunun ecele faydası yok :p;D)

Canlı yayın linki:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

EDIT:
You tube panelimide canlı yayın için kontroller yaparken farkettim ki konudaki ilk canlı yayını tam iki sene önce aynı gün için planlamışız! istesek denk getiremeyeceğimiz bir tesadüf oldu bu :thumbup::RCKolik:

Merhaba arkadaşlar, bir süredir aklımızda olan ama yoğunluktan bir türlü el atamadığım bu konunun adını koyup çalışmalara başlamış olmak adına bu PErşembe günü (28 Haziran 2018) Türkiye saati ile 22:00 da serinin ilk videosu olacak olan "Canlı Yayın" ile karşınızda olmayı planlıyorum.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dün akşam yayına katılan katılamayan herkese teşekkürler :) sonuç deneme parçası için pek iyi olmasa da hem epey öğretici oldu hem de gayet keyifli bir zaman geçirdim sizlerle :thumbup::RCKolik: Canlı yayınları özlemişim :) Devamını da getiririz umarım. :saygilar:
Valla biz de özlemişiz kardeşim :thumbup: O kalıbın inadını senle beraber canlı canlı yenmek bizim için de büyük bir keyifdi :heartxf:

Bizleri evinde misafir ettiğin için tekrar teşekkür ederiz :) En kısa sürede yeni kalıp açılımında beraber olmak dileğiyle :D

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Valla ekran karşısında ter döktük resmen. Çatur çutur içimiz bir garip oldu. :) Çok keyifliydi, yalnız heli palinin böyle bir konuya alet edilmesini etik olarak uygun bulmadığımı belirtmem gerekiyor. :lollol: :lollol:
Valla ya , getti güzelim 325 pal.Evren üstadıma diyem de, bir dahakine ayakkabı keratası , levye falan kullansın yav ;D