CC3D Betaflight hangi firmware yi yüklemeliyim?

emrah/izmir

Yeni Uye
Merhaba,

Zmr 250 quadım manuel modda çok sallanıyor. Kontrol kartım cc3d 32bit. Betaflight yüklemeye karar verdim. Pid ayarlarını değiştirmeye gerek duymadan kullanabileceğim söylendi.

Bu konuda hangi firmwareyi önerirsiniz? Son sürüm mü?

Diğer birleşenler;
12A simonk esc
Emax mt2204 2300kv motor
Radiolink At9 kumanda

Betaflight hangi firmware yi yüklemeliyim?

Arduino veya Ftdi kart ile hex dosyası atmanız lazım, usb ile atılan bin dosyası ile düzgün çalışmıyor. Sürüm farketmez 3.17 yi destekliyor. Unutmayın yeni yazılım yeni sorunlar demek. Eğer librepilot ile mutlu iseniz zorlamayın.

Eyvah Arduino veya Ftdi kart gibi terimlere tamamen yabancıyım. Nasıl yüklenir yapılır..hiç bilmiyorum.
Ancak mevcut karttan memnun değilim. Dediğim gibi anormal sallanıyor.
Yabancı forumlarda 2.60 ve 2.90 firmwarelerden memnun olduklarını yazmışlar. Onlardan birini yükleyebilirsem mutlu olucam.

Sanırım betaflight için sımonk 12 a esclerime one shot olması gerekiyormuş. Aksi taktirde mümkün degilmis betaflight yüklemek

Ben yükledim ve çok pişmanım. Şuanda drone çalışmıyor geri librepilot a döndürdüm ve kumanda setup ından başka bir ayar yapamıyorum malesef bu neden olabilir sizce elinde şuan cc3d si olan biri bana firmware dosyasını paylaşır ise sevinirim internette yok çünkü