Çıktıyı fotobloka geçirmede tavsiyeleriniz?

İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba arkadaşlar,

Çıktı aldım diye benden kurtulduğunuzu mu düşündünüz? ? Daha çok tavsiyelerinize ihtiyacım olacak.

Fotoblok 50x70cm ölçülerinde. Çizimi raptiye, bant ya da ayrı ayrı her şekli makasla kesip fotoblok üzerine yerleştirip mi fotoblogu kesmemi önerirsiniz? Hangi yönetim daha az hata payına sahiptir?

Teşekkür ederim ?

Plan parçalarını kartona stik yapıştırıcı ile yapıştırın. Makasla ve maket bıçağı ile kesin. Bu şablonları fotoblok üzerine koyup etrafından kalemle çizin. Katlanacak yerleri bir iğne ucu ile şablonun üzerinden fotobloğa işaretleyin. İğne deliği gördüğünüz yerleri bir çelik cetvel kullanarak katlayın.

• Beğen
Tepkiler: Burak HAYIRLI
Plan parçalarını kartona stik yapıştırıcı ile yapıştırın. Makasla ve maket bıçağı ile kesin. Bu şablonları fotoblok üzerine koyup etrafından kalemle çizin. Katlanacak yerleri bir iğne ucu ile şablonun üzerinden fotobloğa işaretleyin. İğne deliği gördüğünüz yerleri bir çelik cetvel kullanarak katlayın.
Çok teşekkür ederim hocam ???

Hocam planı fotoblok a pirit ile yapıştırıp biraz bekledikten sonra bir maket bıcağı ve düzgün kesim olması açısından cetvel yardımı ile kesebilirsiniz iyi çalışmalar

Hocam planı fotoblok a pirit ile yapıştırıp biraz bekledikten sonra bir maket bıcağı ve düzgün kesim olması açısından cetvel yardımı ile kesebilirsiniz iyi çalışmalar

Teşekkür ederim ?. Çıktı aldığım modeli parça parça fotobloka geçirmeye çalışıyorum. Bahsettiğiniz pirit nedir bilemedim. Nette araştırdım bir taş cinsi çıktı. Modeli fotobloka geçirmek çok zormuş. Çok zaman alıyor. Nasıl bitireceğimi hiç bilmiyorum. ?

• Şaşırdım
Tepkiler: LEVENT UYGUN
Merhaba. Ben de ilk başta biraz zorlanmıştım ama uygulamaya geçince çok kolay olduğunu göreceksiniz. Pirit basit kağıt yapıştırıcısı. Herhangi bir kırtasiyeye sorarsanız verirler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben planı, yapıştırmak yerine kopya kağıdı ile planı fotobloğa çiziyordum. Bu sayede bir kaç kez daha planı kullanma şansım oluyordu.
Şimdiden kolay gelsin.

Merhaba. Ben de ilk başta biraz zorlanmıştım ama uygulamaya geçince çok kolay olduğunu göreceksiniz. Pirit basit kağıt yapıştırıcısı. Herhangi bir kırtasiyeye sorarsanız verirler.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben planı, yapıştırmak yerine kopya kağıdı ile planı fotobloğa çiziyordum. Bu sayede bir kaç kez daha planı kullanma şansım oluyordu.
Şimdiden kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim. ?

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
bu modeli mutlaka 4 kanal olarak eleronlu yapın. 3 kanal olarak ben yaptım uçuşu biraz zor oluyor. bilginize.