Cirus SE v2 Connect Gps

slh-_-99

Yeni Uye
Arkadaşlar multicopterimle küçük bir kırım yaşadım ve gps'de eklemeye karar verdim. Sorun şu ki nasıl yapacağımı bilmiyorum. Gps ayarlamanın çok zor olduğunu duydum.
Soracağım bi kaç husus var;

1. - Multi-Wii karta gps bağlamak için Nav I2 kartına ihtiyacım varmı? Yani o kart olmadan bağlayabilir miyim?
2. - Kartlı veya kartsız olur şekli nasılsa o şekilde bağlantıyı nasıl yapabilirim?

Kaç gündür araştırıyorum hiç bişey bulamadım belkide doğru yerlere bakmamışımdır. Şimdi ise sizlerden yardım bekliyorum.

Kontrol kartım - Multi-Wii SE V2
Gps - Ublox NEO-6M GPS Module

Cirus SE v2 Connect Gps

Salih, bizden birileri sana yardımcı oluncaya kadar, ben de ingilizce videosunu paylaşayım. Belki yardımcı olur.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cirus SE v2 Connect Gps

Teşekkür ederim Mehmet bey en azından nasıl yaptıklarını görürüm sağolun.

Cirus SE v2 Connect Gps

Salih hocam gps konusunda gelisme varmi ben videodan denesemde başarılı bir sonuc alamadım. [emoji16]

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan daşpınar' Alıntı:
Salih hocam gps konusunda gelisme varmi ben videodan denesemde başarılı bir sonuc alamadım. [emoji16]

Hakan, sanki multiwii'yi artık bıraksan daha hızlı yol alırsın gibime geliyor :D ...Bu arada hangi fw'yi kullanıyorsun ?

Cirus SE v2 Connect Gps

2.4 ten ziyade 2.3 daha iyi yazılım bana göre tabi Abi bana birak dedin nedenlerinide anladım ama bende bir sorun var kafayı taktigimda fazlaca inat ediyorum. Olacak ama sonrasında nazaya geçeceğim sistem yukselterek [emoji1] zaman gösterecek azimle uçan multiwiye ehlilestirir bende burdan aldigim tecrübeyle daha fazla uçmaya vakit bulacağım müstakbel yeni cihazlarla.