CNC Router Çalışmam

Yalçın Aydın

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
2 yıl önce siz ustalardan aldığım özgüven ile strafordan kendi çapımda uçaklar yapmaya başladım,
en büyük sıkıntım plandan kağıda aktarmaktı ve şekilli kesimleri idi,
Yine buradan CnC router tel kesim tarzı makinalar olduğunu keşfettim ve 1 tane yaptım yoğun ısrar üzerine satmak zorunda kaldım.
Şimdi daha gelilmiş olan yenisinin çizimleri bitmek üzere kısmet olursa 2 aydan kısa bir sürede paylaşımda bulunurum parçaların çoğu ülkemizde mevcut fakat fiyatlar 3 katı civarı bundan dolayı yurt dışı cazip

Cevaplar için teşekkür ederim

Eski makinem

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2 yıl önce siz ustalardan aldığım özgüven ile strafordan kendi çapımda uçaklar yapmaya başladım,
en büyük sıkıntım plandan kağıda aktarmaktı ve şekilli kesimleri idi,
Yine buradan CnC router tel kesim tarzı makinalar olduğunu keşfettim ve 1 tane yaptım yoğun ısrar üzerine satmak zorunda kaldım.
Şimdi daha gelilmiş olan yenisinin çizimleri bitmek üzere kısmet olursa 2 aydan kısa bir sürede paylaşımda bulunurum parçaların çoğu ülkemizde mevcut fakat fiyatlar 3 katı civarı bundan dolayı yurt dışı cazip

Cevaplar için teşekkür ederim

Eski makinem

böyle bir makinanın yaklaşık maliyeti nedir.

• Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın
  • Beğen
Tepkiler: Yalçın Aydın
ülkeye aliexpres ten ürün girişi varmı
Mehmet hocam
soru yukarıdaki idi zaten cnc olayıda bu sorunun içinde cevap gibi bir şeydi ama yinede uyarı ve düzeltme için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
böyle bir makinanın yaklaşık maliyeti nedir.
1500tl ile 2000tl arası idi ama yine bu civarda maliyet çıkabilir
fakat tam stabil ve sağlıklı bulmadığımdan farklı bir malzemeden yeni bir makinaya başladım
resimdekinin sıkıntısı çok parçalı oluşu ve nakliye yani parçalanıp taşınamaması idi