Compass TracX / MSH Brain Flybarless System w/ Auto-leveling

abdullah sapmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
internette doaşırken gördüm dikkatimi çekti anladığım kadarıyla bu fbl ünitenin ayarlarını yapmak çok daha kolaymış ve benim için daha önemli olan uçarken dengeyi kaybettiğinde kumandadan bi switci açınca gyro heliyi kalkış pozisyonuna getiriyomuş. Doğrumudur diye sizlere bi sorayım dedim. Modeli korka korka uçurup hiçbi hareket deneyemeden kendimi geliştiremem ve kırım riskide daha az olur, ayrıca zaten bu ürüne daha fazla para vericem ama o fark benim kırdığım parça parasından çıkar, bana çok mantıklı geldi sizede bi onaylatayım dedim hakikaten böylemi diye

Re: Compass TracX / MSH Brain Flybarless System w/ Auto-leveling

Merhaba bu sistem Brain ve İkon la birebir aynıdır. Safer ismi farklıdır. Turkiyede Hakan Sozmen distribütörü.

Sent from SpaceShipOne...

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Merhaba bu sistem Brain ve İkon la birebir aynıdır. Safer ismi farklıdır. Turkiyede Hakan Sozmen distribütörü.

anladım peki söylendiği gibi işe yarıyomu

Tabiki test düz vs fark etmez Oryantasyon gittiği anda bir tus çekilerek pozisyonu duzeltiyor.

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Tabiki test düz vs fark etmez Oryantasyon gittiği anda bir tus çekilerek pozisyonu duzeltiyor.

türkiyede nerede bulabilirim peki?

Hakan abi Distribütörü. Www. Rapiconturkiye. Com

çok sağolun teşekkürler..

Brain FBL ünitenin Rescue (kurtarma) özelliğini Muharrem kardeşimizin test edip kullandığını biliyorum.
Kendisi performansıyla ilgili tecrübeye dayalı sağlıklı bilgi verebilecektir diye düşünüyorum.

Ama her durumda kurtarabilen bir Rescue sistemi olduğunu pek zannetmiyorum çünkü bu durumda bu işi yapabilen ortalama 500 dolarlık auto-pilot sistemlerinin hiçbir anlamı kalmaz diye düşünüyorum.

Türker Akgün' Alıntı:
Brain FBL ünitenin Rescue (kurtarma) özelliğini Muharrem kardeşimizin test edip kullandığını biliyorum.
Kendisi performansıyla ilgili tecrübeye dayalı sağlıklı bilgi verebilecektir diye düşünüyorum.

Ama her durumda kurtarabilen bir Rescue sistemi olduğunu pek zannetmiyorum çünkü bu durumda bu işi yapabilen ortalama 500 dolarlık auto-pilot sistemlerinin hiçbir anlamı kalmaz diye düşünüyorum.
bende senin gibi düşünüyorum abi ama benim alma amacım ayarlarının çok kolay olması ve biraz olsun korkmadan kullanarak kendimi geliştirmek istiyorum. Uçarken nasıl olsa braın kurtarır diye %100 bi güvenim olmaz ama kendimi daha rahat hissetme adına işe yarayacığını düşünüyorum

abdullah sapmaz' Alıntı:
bende senin gibi düşünüyorum abi ama benim alma amacım ayarlarının çok kolay olması ve biraz olsun korkmadan kullanarak kendimi geliştirmek istiyorum. Uçarken nasıl olsa braın kurtarır diye %100 bi güvenim olmaz ama kendimi daha rahat hissetme adına işe yarayacığını düşünüyorum
Türker abine aynen katılıyorum %p Bir öğrenci olarak Brain sistemi, bence de sana en uygun sistem olacaktır ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker abine aynen katılıyorum %p Bir öğrenci olarak Brain sistemi, bence de sana en uygun sistem olacaktır ;)
bende öyle düşünüyorum abi başta fazla para vericem ama onun bana geri dönüşü iyi olacağına inanıyorum..