CUMARTESİ KAÇAMAK BULUŞMA

efsunkar3356

Kıdemli Uye
BU CUMARTESİ ARKADAŞLARLA KAÇAMAK BİR BULUŞMA YAPTIK. YENİ UÇUŞ ALANIN DA DENEMESİNİ YAPMIŞ OLDUK.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kaçamak felan ama guzel buluşma olmus Erhan :halay:
Paylasim icin Teşekkürler.
Fotolar da göz dolduruyor :saygilar:

Bu nasıl kaçamak böyle, nerede ise tüm modellerden (Heli, uçak, Quadro, araba) birer tane örnek var :laugh: ;D Paylaşım için teşekkür ederiz, ellerine sağlık :halay:

Bu arada yeni saha demişsin Erhan ama burası senin hafta içi mesaji sonrası tek başına uçuş yaptığın "Arka Bahçe" değil mi ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu nasıl kaçamak böyle, nerede ise tüm modellerden (Heli, uçak, Quadro, araba) birer tane örnek var :laugh: ;D Paylaşım için teşekkür ederiz, ellerine sağlık :halay:

Bu arada yeni saha demişsin Erhan ama burası senin hafta içi mesaji sonrası tek başına uçuş yaptığın "Arka Bahçe" değil mi ??
Abi arka bahçe komple tarla evin arka tarafında. Üniversite arazisi.

Bu yer de Alpay abi nin tarifi ile keşfettiğimiz yer.

Oldukça güzel eve de yakın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kaçamak felan ama guzel buluşma olmus Erhan :halay:
Paylasim icin Teşekkürler.
Fotolar da göz dolduruyor :saygilar:
Valla İbrahim saat 17.30 gibi alana gittik. O yüzden kaçamak dedik. Ama çok eğlenceli geçti ne yalan söliim. Her şey vardı. Mehmet abinin dediği gibi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaçağı böyle oluyorsa, kayıtlı buluşma nasıl oluyor çok merak ettim valla. :lollol:

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar, çok güzel bir buluşma olmuş devamını diliyoruz... :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Kaçağı böyle oluyorsa, kayıtlı buluşma nasıl oluyor çok merak ettim valla. :lollol:

Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar, çok güzel bir buluşma olmuş devamını diliyoruz... :RCKolik:

Havalar artık serinledi. bundan sonra tam gün buluşmaları olur.

elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz Türker abi.

Abi ne güzel siz bir araya gelip ucuyorsunuz ben ise yaşadığım yerde tek başıma bu hobi ile ilgileniyorum ne burda nede etraftaki illerde kimse yok üstene bide uçarken çocukmusun muamelesi yaptıklarında bütün hevesim kaçıyor

tayip demir' Alıntı:
Abi ne güzel siz bir araya gelip ucuyorsunuz ben ise yaşadığım yerde tek başıma bu hobi ile ilgileniyorum ne burda nede etraftaki illerde kimse yok üstene bide uçarken çocukmusun muamelesi yaptıklarında bütün hevesim kaçıyor

Tayip bu hobiyi yapmak kolay değil. pes etmicen. çoğu uçuşlarımı tek başıma yaparım. çünki her zaman her kez müsayit olmuyor veya zaman uymuyor. sen tek de olsan, yapman gereken şey kendini geliştirmen. sana çocukmusun diyenlerin, izlerken vayy helal olsun demelerini istiyosan.

Bende öyle yapıyorum abi kimseye aldırış etmemeye çalışıyorum bi arkadaşım fatih adı var bu hobi yi seven oda yılda bir geliyor zaten her geldiğinde de birlikte bi aksilik çıkıyor ucamıyoruz ama ben kararlıyım abi herkese inat yürütüyorum hobi mi böyle güzel bir forum olduğu için çok şanslıyım en azından böyle güzel bir ailenin içindeyim benim gibi bu hobi yi seven insanlar olduğunu biliyorum

Fiziki olarak yanında olamasak da en azından sanal alemde yanlız degilsin Tayip :) insallah yakın bir zamanda bulunduğun yerde bu hobiye Gonul verecek bir arkadas da çıkar. O zamana kadar biz hepimiz seninle beraberiz unutma :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk