Video Dağlar

Action quad değil mi bu Murathan ? Nasıl geri döndürdün yanına, back to home falan var mı :laugh:

Çok güzel video olmuş, doğa muhteşem. :bravo: :bravo:

• Beğen
Tepkiler: Murathanaksoz
Action quad değil mi bu Murathan ? Nasıl geri döndürdün yanına, back to home falan var mı :laugh:

Çok güzel video olmuş, doğa muhteşem. :bravo: :bravo:
Abi selam action evet =D asıl action 1.7km gidip "lan ben nereden geldim" diye sorduğumda başladı zar zor buldum. En son kalkış yerini gösteren oka doğru geldim =D

Çok çok teşekkür ederim abi :) Sevgiler...

Keyifli, heyecanlı doğa içinde güzel bir video, eline sağlık! Aşağıda konumlanıp dağlara doğru mu çıkıyorsun, yoksa yukarıda konumlanıp vadilere doğru mu iniyorsun? Ayrıca, dağ bayır arasında 1,7 km gidip de video sinyal kopmaları falan olmadan ve de bu kadar net görüntüleri nasıl çekiyorsun, takdire şayan! :bravo:

• Beğen
Ayrıca, dağ bayır arasında 1,7 km gidip de video sinyal kopmaları falan olmadan ve de bu kadar net görüntüleri nasıl çekiyorsun, takdire şayan! :bravo:
Bu görüntüler FPV görüntüsü değil abi. Cihaz üzerinde bulunan kameranın kayıt görüntüleri. Bu nedenle mesafeden bağımsız bu kadar net ve güzel bir kayıt elde ediliyor diye biliyorum.

• Beğen
Keyifli, heyecanlı doğa içinde güzel bir video, eline sağlık! Aşağıda konumlanıp dağlara doğru mu çıkıyorsun, yoksa yukarıda konumlanıp vadilere doğru mu iniyorsun? Ayrıca, dağ bayır arasında 1,7 km gidip de video sinyal kopmaları falan olmadan ve de bu kadar net görüntüleri nasıl çekiyorsun, takdire şayan! :bravo:
Abi selamlar. Bu HD görüntü FPV görüntüm de çok kirli değil işin sırrı doğru yerde doğru antenle doğru pozisyonda durmak :)

Abi selamlar. Bu HD görüntü FPV görüntüm de çok kirli değil işin sırrı doğru yerde doğru antenle doğru pozisyonda durmak :)
Kısa olsa da afyon kaymaklı lokum kıvamında video olmuş.Kutlarım.Yalnız şu doğrularla ilgili detaylarda olsa antep baklava tadında olurdu.Oruç başıma vurdu,kusura bakmayın örneklerim için.

• Beğen