[Davet]: 12 Temmuz 2015 İzmir Sasalı Buluşması

Tamer Kaymakçı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Yaz geldi artık uçmak yerine yüzmeyi tercih eder olduk.

Fransa 3d cup tan aldığımız gaz ile eğer bir aksilik olmazsa 12 Temmuz' da Sasalı piknik alanında buluşma yapmayı planlıyoruz. :)

Ergün'ün videolarını izledim canlı da görmek, Deniz in forza 700 ünü yakından incelemek, Engin' in 770 pal sesini duymak, Tevfik abi ve Tufanın ilk alan turlarına tanık olmak, Kadir' in 500 ile huricane ini canlı seyretmek, Berkay'ın mikrosu ile 700 lüklere kafa tutuşunu, benim X5 in elektrik kesmesini izlemek ve helisini uçurup sohbet etmek isteyen herkesi bekleriz :)

Katılacak arkadaşlar/abiler bildirirse kişi sayısına göre mangal da yapabiliriz.

Katılma şartlarımız; buluşma alanına gelenlerin selam vermeleri, heli ile gelecek kişilerin modellerini uçurmaları dır :D

Çok kalabalık olabilirsek sıra ile uçacağız ki ben baya bir sıra beklemek isterim :laugh:

Uçaklarımız yetişirse Lil ripper gösteriside yapabiliriz grupça :)

Piknik alanına girdiğimiz anda canlı navigasyon videosu;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

11 Temmuz Cumartesi günü Kars -> İzmir uçuşum var. Eğer bir aksilik olmaz ise, 12 Temmuz'da oralardayım.

Ergün Gürer' Alıntı:
11 Temmuz Cumartesi günü Kars -> İzmir uçuşum var. Eğer bir aksilik olmaz ise, 12 Temmuz'da oralardayım.

Ergün Kars - İzmir uçuşunu izleyemem ama Sasalı uçuşunu soluksuz izlerim :laugh: :laugh:

Güzel bir buluşma bizi bekliyor anlaşılan. Görselleri kuvvetli tutun arkadaşlar. :halay: :halay:

İnşallah Tamer, bir aksilik çıkmazsa filomla ordayım :)

Ahh, sunu 19 yapsaniz ya. :) simdi 12sinde o yolu gelip, geri donup, 18inde yeniden yapar miyim acaba diye dusuncelere daldim valla...

Emre Kaman' Alıntı:
Ahh, sunu 19 yapsaniz ya. :) simdi 12sinde o yolu gelip, geri donup, 18inde yeniden yapar miyim acaba diye dusuncelere daldim valla...

Emre 19 u bazılarımız için kesin değildi :(

Gaui takım arkadaşlarını ziyaret etmek istemezmisin :D

Ama ben yerinde olsam tüm Mikado-TR takımını da toplar gelirdim. :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Emre 19 u bazılarımız için kesin değildi :(

Gaui takım arkadaşlarını ziyaret etmek istemezmisin :D

Evet, benim O. 19 Temmuz'da taşınmış olabilirim ;D Artık Artvin buluşmalarına katılacağım :saygilar:

Aslında 19 Temmuz'da hala taşınmamış olursam belki bi buluşmaya daha katılırım. Ama yok. Fusion 50'yi sökmem lazım o zamana kadar taşınmasam da...

Gaui TR takımı candır.

Gaui'nin sahip çıkmadığı TR takımına, Vileda sponsor olmuş diyorlar :laugh:

Hatta Scotch-Brite, 21 mm zopalı mop çıkarmayı planlıyormuş.

Tüm boom'ları upgrade edelim. Artanlarından da arabaya "haydar" yaparız.

DenizSERT' Alıntı:
Kask olmadan gelmeyin :halay:

Aslında şöyle bi kafes olsa da, rahat rahat izlesek...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçi bi sn, tepesi açık galiba bunun :laugh:

Ergün Gürer' Alıntı:
Evet, benim O. 19 Temmuz'da taşınmış olabilirim ;D Artık Artvin buluşmalarına katılacağım :saygilar:

Aslında 19 Temmuz'da hala taşınmamış olursam belki bi buluşmaya daha katılırım. Ama yok. Fusion 50'yi sökmem lazım o zamana kadar taşınmasam da...

Gaui TR takımı candır.

Gaui'nin sahip çıkmadığı TR takımına, Vileda sponsor olmuş diyorlar :laugh:

Hatta Scotch-Brite, 21 mm zopalı mop çıkarmayı planlıyormuş.

Tüm boom'ları upgrade edelim. Artanlarından da arabaya "haydar" yaparız.

Aslında şöyle bi kafes olsa da, rahat rahat izlesek...

Gerçi bi sn, tepesi açık galiba bunun :laugh:

Gaui x5 vileda upgrade tavsiye ederim :laugh:

Bir sopa ister strech yapıp x6 olarak kullanabilir, istersen de-strech yapım x4.5 olarakta kullanabilirsin :D

Bu arada sopa illa vileda olacak. Dün çok güzel desenli bir sopa buldum ama çok ince yapmışlar almadım. :)

Pardon sopa değil X5 tail upgrade boom ;D