Depron, epp köpük ?

blackfox

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkte bulunan malzemenin ne olduğunu bilen var mı acaba ? :eek: ( Malzemenin altında ve üstünde kağıt kaplama var ortası köpük ? )

Depron, epp köpük ?

Utku , o malzemenin adı maket kartonu.Mimari maket yapan atölyelerde ve büyük kırtasiyelerde rahatça bulursun.İdeali deprondur.Depronu da büyük yapı marketlerinde bulabilirsin......

Depron, epp köpük ?

Hakan abi malzemenin adını söylemiş. Büyük kırtasiyelerde bulabilirsin. Bende kapron planör yaparken bant bakmak için ofis markete gitmiştim orda gördüm. Sağlama benziyordu güzel malzeme farklı boyutları var. Ama tabakası 10 tl den fazlaydı.

Depron, epp köpük ?

Hakan abi çok teşekkür ederim inşallah kısa süre içersinde bir p51 yapmayı planlıyorum :halay: yapım aşamalarını siteden yayınlayacağım , Kadir ofis market derken ? :)

Depron, epp köpük ?

utku yalçın' Alıntı:
Hakan abi çok teşekkür ederim inşallah kısa süre içersinde bir p51 yapmayı planlıyorum :halay: yapım aşamalarını siteden yayınlayacağım , Kadir ofis market derken ? :)
Burdaki kırtasiye marketin adı :D Büyük kırtasiyeler diyelim o zaman %p

Depron, epp köpük ?

Depron, epp köpük ?

boyutları 100x70 alırsan daha rahat çalışırsın. Ankarada rahatlıkla bulabilirsin sanıyorum. samsunda bi kırtasiyeden 100x70 ini 9 lira gibi bi fiyattan almıştım. 3tane alırsan 2 uçak rahatlıkla çıkar.

Depron, epp köpük ?

Cevaplar için çok teşekkür ederim %p

Kardesim o malzemenin adı fotoblok 5mm reklamcılarda bulabilirsin 100x140 24 liraya ben aldım

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi: