devo7E kumanda

Hakan Şükür

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
S.a devo 7E kumandam var bunu teknede kullanabilirmiyim bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz 2 haftadır işin içinden çıkamadım YouTubeda da ayrıntılı bilgi yok servo ve DC motor ayni joystik de çalışıyordu ilk zamanlar ayırmaya çalışınca bütün ayarları bozdum galiba :)

S.a devo 7E kumandam var bunu teknede kullanabilirmiyim bilen varsa yardımcı olabilirmisiniz 2 haftadır işin içinden çıkamadım YouTubeda da ayrıntılı bilgi yok servo ve DC motor ayni joystik de çalışıyordu ilk zamanlar ayırmaya çalışınca bütün ayarları bozdum galiba :)
Eğer uygun alıcın varsa uzay gemisinde bile kullanabilirsin

Eğer uygun alıcın varsa uzay gemisinde bile kullanabilirsin
Alıcım rx-2626v-d bundaki kanallar elevator alieron ve camera birde alt kısımda 4 hücreli bir giriş var kumandanın ayarlarını nasıl yapmaliyim 30 ayrı kanal 4 ayrı mod var ama hepsi uçak ve helikopterler lere ayarlı hiç biri işimi görmüyor tamamen sifirlayip motor ve servoyu çalıştırabilsem yetecek ama beceremedim

Alıcım rx-2626v-d bundaki kanallar elevator alieron ve camera birde alt kısımda 4 hücreli bir giriş var kumandanın ayarlarını nasıl yapmaliyim 30 ayrı kanal 4 ayrı mod var ama hepsi uçak ve helikopterler lere ayarlı hiç biri işimi görmüyor tamamen sifirlayip motor ve servoyu çalıştırabilsem yetecek
Şimdi alıcının resimlerine baktım değişik bir şey ama iş görebilir gibi.
Kumandadan uçak seçip motoru ve servoyu + ve - dikkat edecek şekilde tek tek tüm çıkışlarda deneyin.

Şimdi alıcının resimlerine baktım değişik bir şey ama iş görebilir gibi.
Kumandadan uçak seçip motoru ve servoyu + ve - dikkat edecek şekilde tek tek tüm çıkışlarda deneyin.
Onları denedim sanırım sıkıntı kumandanın ayarlarından kaynaklı helikopter tarafı hiç calistirmadi uçak kısmında bir keresinde yaptım ama kapatınca ayarları kaydetmeniz tekrar silindi birdahada yakalayamadım sorunun kaynağı kumanda ayarında sanırım

@Hakan Şükür, forum kuralları gereği lütfen mesaj yazarken Türkçe yazım kurallarına ve özellikle de noktalama işaretlerine dikkat ediniz.

Bu yazdığınız mesajların başkaları tarafından daha rahat okunup, anlaşılmasına yardımcı olacaktır. :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
@Hakan Şükür, forum kuralları gereği lütfen mesaj yazarken Türkçe yazım kurallarına ve özellikle de noktalama işaretlerine dikkat ediniz.

Bu yazdığınız mesajların başkaları tarafından daha rahat okunup, anlaşılmasına yardımcı olacaktır. :saygilar:
Otomatik klavye yüzünden oluyor bundan sonra daha dikkatli olurum teşekkür ler