Diğer Hobilerimiz

Diğer Hobilerimiz

bi ara denemiştim akvaryum olayını...zor iş hatta çok zorr iş...

Diğer Hobilerimiz

Hayvanlar güzel ama öldükleri zaman üzülüyor insan :-\ 7 sene bakmıştım maviş e

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Diğer Hobilerimiz

Evet yaa, bir de o yönü var. Balıklarım ölünce çok üzülmüştüm. Akvaryumcunun da "abi çok birşeyin yokmuş 30 tl lik balık varmış" yaklaşımı son nokta olmuştu. 60 x 120 x 60 cm akvaryumu herşeyiyle satmıştım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer Hobilerimiz

10 yıldan fazla ben de bu hobi ile uğraşmıştım. Hatta üretim yapıp satmışligim bile var.

Yıllar sonra yeniden girdim bu ise. Ama bu sefer tatlı su akvaryumunda top olan Discus ile. Çok fazla ilgilenemedigim icin bırakmak zorunda kaldım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diğer Hobilerimiz

Waaaay :D. Ustam da neler varmış daha.O diskus işi bir ara beni de sarmıştı.Fakat sağlam laborant olmak lazım.Suyun ph' sından,içindeki vitaminlerine kadar çok çileli ve sabır istiyen bir iş . Hele bir de hastalık girmeye görsün.
En son damızlık boyuta getirdiğim tricolor meleklerim öldükten sonra tövbe edip akvaryumu satmıştım. :(

konuyu yaklaşık 7 yıl sonra tabiri caizse mezardan çıkarıyorum: Arıcılık ve en önemlisi bisikletle ilgilenen kimsenin olmamasına çok şaşırdım. Yok mu böyle günde 40km mesafeyi deviren abilerimiz?

konuyu yaklaşık 7 yıl sonra tabiri caizse mezardan çıkarıyorum: Arıcılık ve en önemlisi bisikletle ilgilenen kimsenin olmamasına çok şaşırdım. Yok mu böyle günde 40km mesafeyi deviren abilerimiz?
Selamlar,
Uzun yıllardır bisiklete biniyorum. Çocuk olunca durma noktasına geldi, üzerine şehir değiştirince baya azaldı diyebiliriz. Eskiden bir grubumun vardı, her haftasonu 100-150km'lik turlar yapardık. Bu yaz biraz daha aktif olmayı planlıyorum.

Aynen öyle olmuş ve konunun canlanması güzel de olmuş. :thumbup:

Ben de son dönemde yeni hobi olarak EKONOMİYE merak sardım. :lollol: Şaka yapmıyorum.

Yıllarca klasik yöntemlerle yatırım yapan birisi olarak, hiç ilgimi çekmeyen ekonomik konular (piyasa dinamikleri, borsa, para politikaları...) son 2 yıldır nedense çok ilgimi çekmeye başladı. Boş vakitlerimde bu yeni hobimde bilgilerimi arttırmaya çalışıyorum. :D

Ben de son dönemde yeni hobi olarak EKONOMİYE merak sardım. :lollol: Şaka yapmıyorum.

Yıllarca klasik yöntemlerle yatırım yapan birisi olarak, hiç ilgimi çekmeyen ekonomik konular (piyasa dinamikleri, borsa, para politikaları...) son 2 yıldır nedense çok ilgimi çekmeye başladı. Boş vakitlerimde bu yeni hobimde bilgilerimi arttırmaya çalışıyorum. :D

Allah akıl fikir versin... 🤣

• Haha
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Aynen öyle olmuş ve konunun canlanması güzel de:eek: olmuş. :thumbup:

Aman Allahım! :eek: Yoksa aday falan mı oldun?

• Haha
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Konu güzel, ben de konuyu hortlamasıyla fark ettim.

2* dalgıç belgem var, her yaz mutlaka dalış yapıyoruz eşim ile birlikte. İleride dalış egitmenligine kadar yolu var.

Ahşap oyma işine merak saldım, gerekli malzeme teminlerini yaptım, havalar düzelir düzelmez terasta uygulamalara başlayacağım. Fotolar yakında gelir. 😉

Bursa Bulls adında bir basketbol takımının guard' ıyım. Turnuva ve liglere katılıyoruz. Şu anda orions liginde orta sıralarsanız ama Playoff lari garantiledik 💪

Surf balık avcılığı hobim var. Bu da beni çok mutlu eden ve zihnen dinlendiren bir hobimdir. Gece boyunca avlanırım, güneş doğduktan 1 saat sonra eve dönerim.

Selamlar,
Uzun yıllardır bisiklete biniyorum. Çocuk olunca durma noktasına geldi, üzerine şehir değiştirince baya azaldı diyebiliriz. Eskiden bir grubumun vardı, her haftasonu 100-150km'lik turlar yapardık. Bu yaz biraz daha aktif olmayı planlıyorum.
şuan öğrenci olmamın acısını yaşıyorum malum ekonomik durumlar kaliteli bir bisiklet ve ekipman için oldukça zor. Ben de akşam saatlerinde günlük 10km sürmekle yetiniyorum, ama gün sonu kafa dağıtmak ve rahatlamak için ideal. Bu yaz sırayla 20km ve 35km ye çıkacağım mevcut bisikletime çeşitli modifikasyonlar yaparak. İlerde kaliteli bir bisiklet alırsam erciyes dağını aşmak gibi bir hedefim var, zaman gösterecek.

borsayla 2020 yılından beri ilgilenirim, uzaktan davulun sesi hoş gelir misali her ne kadar dışardan kolay ve zahmetsiz para gibi görünse de en az diğer hobiler kadar uğraştırıcı bir alan. portföy büyüdükçe stres ve sorumluluk da artıyor, bu da herkesin kaldıramayacağı durum. Başarılar dilerim

Hobiler hobiler hobiler saymakla bitmiyor hobiler :lollol:
Buraya 3 - 5 satır birşey yazdım ama baktım olumsuz oldu sildim hepimizin bildiği zaman - mekan - ekonomik durumlar elverdiği müddetçe birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Helikopterlerim benim vazgeçmeyeceğim hobim. Sonrasına bakınca bu aralar sardığım oyun serisi God of War var, oyunun hikayesi, kurgusu, karakterleri müthiş hoşuma gidiyor. Yıllardır doğru düzgün oyun oynamadım ama yıllar sonra bu oyun için bir PlayStation aldım keyifle oynuyorum fırsat buldukça. Kratos ve Atreus ( Kerem in deyişiyle Gratos ve Atriyos) bu birkaç aydır içime işledi resmen. Bu arada oyun benim açımdan pek çocuklara göre değil çocuklardan saklı oynuyorum, onlar uyuyunca.

Birde bisiklet var havalar güzelleşince genelde işe gidip gelmede kullanıyorum. Uzun bisiklet turları veya profesyonel ekipmanlarla yapamasam da, bisikletle uğraşmakta keyif veriyor. Patlak lastiği değiştirmek ayar yapmak civata, vida sıkmak yıkama yağlama falan ufak çaplı bir hobi oluşturur diye düşünüyorum :D

Zamanla belki biraz daha gelişir hobi kısmı eklemeler yapılır umarım :RCKolik: